"Артем не сказав свого останнього слова". Санітра - про результати Прими на чемпіонаті світу

"Артем не сказав свого останнього слова". Санітра - про результати Прими на чемпіонаті світу

Ексклюзивно
"Артем не сказав свого останнього слова". Санітра - про результати Прими на чемпіонаті світу AP

Тренер збірної України упевнений, що його підопічний ще зможе зайняти високі місця на змаганнях у Словенії.

На чемпіонаті світу з біатлону Артем Прима став одним із чотирьох біатлоністів у збірній Україні, які пробігли у кожній із гонок. За підсумками спринту Прима фінішував 20-м, а у гонці переслідування зайняв 8-е місце, попри три кола штрафу.

Попереду на чемпіонаті світу ще дві особисті гонки (індивідуальна гонка та мас-старт). У гонці із масовим стартом Прима майже забезпечив собі участь - Артем займає 4-е місце у рейтингу біатлоністів, що претендують на потрапляння до гонки.

Читайте також: Хто потрапляє у мас-старт за квотою чемпіонату світу (ситуація після переслідувань)

Суспільне Спорт поспілкувалося з головним тренером збірної України Юраєм Санітрою з приводу перспектив Артема Прими у наступних гонках чемпіонату світу в ефірі біатлонної студії. Дивіться повне відео:

Санітра відзначив у коментарі журналісту Суспільне Спорт Євгенію Каранову, що задоволений роботою Прими у попередніх гонках. І сподівається, що Артемові вистачить сил на наступні етапи.

"Артем мені подобається від початку чемпіонату світу, він дуже сконцентрований на своїй роботі. Добре налаштований, бажаю, щоб він витримав фізично, бо ці траси важкі, умови теж важкі".

Головний тренер збірної України також наголосив, що Прима ще може показати високий результат на чемпіонаті світу у Поклюці.

"Думаю, що Артем не сказав свого останнього слова. Я працюю з Примою 5 років, він майже щороку рухається вище і вище. Думаю, що за цим у першу чергу стоїть його серйозна робота, яку він робить - він професіонал завжди, хоче бути 100% готовим. Подобається, що він має мрії, які виконує. А якщо буде здоров'я, то я бачу в Артема дуже хорошу спортивну кар'єру перед собою".

Що відомо

  • 8-е місце у гонці переслідування - один із найкращих результатів Прими у кар'єрі. До цього Артем фінішував лише одного разу у топ-5 - п'яте місце у Обергофі сезону-2013/14;
  • На чемпіонаті Європи-2021 Прима здобув "золото" у гонці переслідування.

Що далі

  • 16-17 лютого у Поклюці відбудуться жіноча та чоловіча індивідуальні гонки.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетика