У Вінниці стався вибух газу: госпіталізували чоловіка

У Вінниці стався вибух газу: госпіталізували чоловіка

У Вінниці стався вибух газу: госпіталізували чоловіка
pexels

З опіками до лікарні ім. Пирогова медики госпіталізували вінничанина, в помешканні якого 15 лютого опівдні стався вибух. Зараз його життю загрози немає. Про це Суспільному розповів завідувач Центру термальної травми та пластичної хірургії Василь Нагайчук.

"Стан хворого - середньої важкості. Зараз проводиться швидка нейтралізація травмуючих екзоендогенних чинників ушкодження. І в подальшому буде проводитися лікування. Опіки обличчя й кисті", - каже Василь Нагайчук.

Вибух газу стався в одноповерховому триквартирному будинку по вулиці Олександра Довженка, що в районі Цетрального ринку. У помешканні у цей час чоловік перебував сам. Ззовні вибухом винесло двері та вікна. Пошкодило стіну і сусідньої квартири, - розповіла сусідка Тетяна.

"Подзвонили: "Йди, бо там газ зірвався!" То вже ноги й руки трусилися. Не знала, що тут робиться. То його забрала швидка. А в сусідки навпроти - стіна впала. І в нього. Навпроти мене сусідка і я - то нормально", - каже жінка.

Що стало причиною вибуху, зʼясовують фахівці. Подачу газу до помешкання перекрили, - каже директор технічний товариства "Вінницягаз" Ігор Дорошенко.

"За попередньою версією стався спалах газо-повітряної суміші. Трапилося, коли господар запалив сірник, щоб запалити сигарету, виходячи з квартири. Унаслідок вибуху було пошкоджено капітальну та міжкімнатну стіни, зірвано вхідні двері та вибито шибки у вікнах. Бригада аварійно-диспетчерської служби відразу припинила подачу газу. Після обстеження інших споживачів було відновлено, а тут, відповідно, відключено", - каже Ігор Дорошенко.

Читайте також

  • 30 людей отримують допомогу у кризовому центрі Вінниці
  • "Проти 2695!": Вінниця доєдналася до всеукраїнського автопробігу
На початок