МБК "Миколаїв" втретє поступився БК "Запоріжжя"

МБК "Миколаїв" втретє поступився БК "Запоріжжя" ФБУ

14 лютого у рамках у Суперліги Паріматч 20/21 муніципальний баскетбольний клуб "Миколаїв" приймав у себе баскетбольний клуб "Запоріжжя". Гра закінчилася поразкою номінальних господарів з рахунком 84 : 93. Про це повідомляє пресслужба МБК "Миколаїв" на офіційній сторінці у Facebook.

Гру приймало місто Кам`янське, де у третьому колі чемпіонату влаштували так званий "Баббл". У першій чверті "корабели" суттєво поступались у точності кидків та кількості вдалих підбирань на обох кошиках. Проте два тайм-аути від Валентина Берестнєва пішли на користь і миколаївцям вдалось трохи надолужити втрачене — 19 : 28.

МБК "Миколаїв" втретє поступився БК "Запоріжжя"ФБУ

Старт другої 10-хвилинки знову був за командою Валерія Плеханова. "Запоріжжя" успішно бомбардувало кошик миколаївців з-за периметру. Утім, вдалі дії Едріана, Омоери та Колтера призвели до зменшення різниці у рахунку — 40 : 48.

По перерві команди продовжили боротьбу за важливі очки. Миколаївці постійно знаходились у ролі наздоганяючих, у свою чергу, "Запоріжжя" постійно тримало певну відстань від "Миколаєва". В заключній чверті швидкості трохи зменшились, але це не змінило загального малюнку гри.

"Миколаїв" продовжував переслідувати суперника, проте підсумковий рахунок — 84:93.