Яку роль виконує громада у стягненні аліментів та скільки пар розлучилися на Миколаївщині у 2020-му

Яку роль виконує громада у стягненні аліментів та скільки пар розлучилися на Миколаївщині у 2020-му

Яку роль виконує громада у стягненні аліментів та скільки пар розлучилися на Миколаївщині у 2020-му Pexels

У 2021 році у громад є дуже багато невідрегульованих питань щодо примусового стягнення аліментів, які інколи унеможливлюють ухвалення таких рішень органами місцевого самоврядування. Про це в ефірі Українського радіо Миколаїв розповіла консультантка з юридичних питань регіонального відділення Асоціації міст України Лідія Віштал.

У лютому 2018 року набрав чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів".

Закон передбачає посилення відповідальності неплатників аліментів та запровадження такого виду адміністративного стягнення, як суспільно корисні роботи, вид яких та перелік об’єктів, на яких порушники повинні виконувати ці роботи, визначає відповідний орган місцевого самоврядування.

За виконання суспільно корисних робіт порушнику нараховується плата, яка в подальшому перераховується на відповідний рахунок органу державної виконавчої служби задля погашення заборгованості по аліментах.

За словами консультантки з юридичних питань регіонального відділення Асоціації міст України Лідії Віштал, на даний момент у громад є дуже багато невідрегульованих питань, які інколи унеможливлюють ухвалення таких рішень органами місцевого самоврядування.

З її слів, такий механізм, як примусове стягнення, досі лишається неопанованим. Закон передбачає, що орган місцевого самоврядування повинен визначити вид та перелік робіт на своїй території. Проте, в законодавстві чітко не визначено, що саме відноситься до суспільних робіт.

"Я вважаю, що ця прогалина в законодавстві – це проблема", – сказала Лідія Віштал.

Також, за словами Лідії Віштал, проблемою є відсутність визначення, який саме орган місцевого самоврядування має визначати вид робіт.

"До органів місцевого самоврядування належать і голова, і виконавчий комітет, і рада. І коли розглянути варіант, наприклад, сільська рада, це не обов’язково правильно, тому що повноваження, які передбачені статтею 38 закону "Про місцеве самоврядування", це виконавчий комітет", – сказала Лідія Віштал.

Читайте також: "У Миколаєві планують відкрити перший притулок для жертв домашнього насильства"

Як розповіла консультантка з юридичних питань, ані в наказі, ані в Кодексі України про адміністративні правопорушення немає вимоги про те, що орган самоврядування бере на себе функцію об’єкта.

"На території органу місцевого самоврядування є підприємства: державні, комунальні, приватні, тому в першу чергу з ними варто проводити роботу щодо влаштування злісних неплатників аліментів на роботу. Інше питання: яким чином їх приймати на роботу, а чи це буде трудовий договір, а чи будуть соціальні пільги, якщо людина захворіє, а як будуть табелювати? У нас немає спеціального органу для контролю за цими працівниками", – сказала Лідія Віштал.

Питання відповідальності за несплату аліментів у Миколаївській області, згідно зі статистикою, є актуальним.

За словами директорки відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Миколаївській області Ольги Донченко, в січні 2021 року органами державної реєстрації актів цивільного стану було зареєстровано 301 шлюб та 357 розірвань.

"Ми бачимо, що перебільшує кількість розірвань шлюбів на 16 відсотків", – сказала Ольга Донченко.

З її слів, минулого року в січні було зареєстровано 316 шлюбів та 456 розірвань. Протягом 2020 року було зареєстровано 4 399 шлюбів та 3 859 розірвань, тобто шлюбів було зареєстровано лише на 12 відсотків більше, ніж розірвань шлюбів.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди