Як уникнути захворювань системи травлення. Поради ЦГЗ

Як уникнути захворювань системи травлення. Поради ЦГЗ

Як уникнути захворювань системи травлення. Поради ЦГЗ Ілюстративне фото, Unsplash

В Україні хвороби органів травлення є третьою із п’яти основних причин смерті. У Центрі громадського здоров'я розповіли, що потрібно робити аби уникнути захворювань.

Як повідомили медики, смертність від хвороб органів травлення в Україні була зафіксована, як одна з найвищих у світі. У національному масштабі в 1990 році було зафіксовано 16 845 смертей, що склало 2,7 % від загальної кількості смертей. У 2019 році цей показник збільшився майже вдвічі — зафіксовано 30 239 випадків, що складає 4,3 % від загальної кількості смертей.

Найпоширенішими формами хвороб органів травлення, які спричиняють значну кількість смертей серед населення України, є цироз та інші захворювання печінки, панкреатит і судинні ураження кишківника.

Основні фактори ризику

1. Вживання алкоголю

Алкоголь може пошкодити органи, з якими він контактує в травній системі, включно з ротом, горлом, стравоходом і шлунком. Зловживання алкогольними напоями може спричинити цироз печінки, гепатит, панкреатит.

Вживання алкоголю може порушувати функції шлунку різними способами, наприклад, може вплинути на вироблення шлункової кислоти, пошкодити слизову оболонку шлунка та спричинити запалення.

Печінка розщеплює алкоголь трьома різними способами, і всі три способи призводять до перетворення алкоголю в ацетальдегід, який є клітинною отрутою і викликає запальні зміни в печінці. Ці процеси можуть призвести до ожиріння печінки, цирозу й інших захворювань печінки.

Вживання алкоголю збільшує ризик раку ротоглотки та може збільшити ризик раку порожнини рота в поєднанні з курінням.

2. Вживання наркотиків

Деякі наркотичні речовини можуть впливати на травну систему. Наслідки їх вживання можуть включати зниження апетиту, погіршення травлення, запори, блювання, дегідратацію, нездатність засвоювати поживні речовини, появу виразок. А також можуть пошкоджувати тканини кишківника, печінки і шлунку, спричинити онкологічні захворювання, як рак шлунка, товстої кишки, прямої кишки та стравоходу.

3. Паління

Куріння може пошкодити травну систему різними способами. Курці, як правило, отримують печію та виразкову хворобу частіше, ніж некурці, а також ускладнює лікування цих станів. Куріння збільшує ризик хвороби Крона та жовчнокам’яної хвороби. Також збільшує ризик більшої шкоди при захворюваннях печінки. Куріння також може погіршити панкреатит. Крім того, куріння пов’язане з раком органів травлення, зокрема раку рота, губ і гортані, а також раку стравоходу, шлунка, підшлункової залози, печінки, товстої кишки та прямої кишки.

4. Високий індекс маси тіла

Переїдання й ожиріння впливає на імунітет і сприяє розвитку хронічних недуг. Надмірна вага підвищує ризик хвороб органів травлення та може стати причиною високого рівня холестерину в крові, спричиняти такі ускладнення як метаболічний синдром, захворювання жовчного міхура.

Хронічне ожиріння також призводить до інсулінорезистентності й діабету, змін у печінці або захворювання печінки, зокрема неалкогольної жирової хвороби печінки, і таких видів раку, як рак стравоходу, підшлункової залози, товстої кишки, прямої кишки, печінки.

Читайте також

Що їсти взимку аби зберегти імунітет. Поради дієтологів

Як виглядає тарілка здорового харчування. Пояснює ЦГЗ

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди