"Вчитель року-2021" – вперше онлайн. Хто переміг на Рівненщині

"Вчитель року-2021" – вперше онлайн. Хто переміг на Рівненщині

"Вчитель року-2021" – вперше онлайн. Хто переміг на Рівненщині
колаж фото / Рівненська ОДА

На Рівненщині оголосили переможців конкурсу "Вчитель року-2021". Через карантинні обмеження його вперше проводили онлайн, на участь зареєструвалося близько 80 педагогів. Четверо переможців конкурсу отримають грошову винагороду, – повідомили у пресслужбі Рівненської облради.

Загалом у першому турі конкурсу взяли участь 67 вчителів, а фінальну четвірку визначили з-поміж 28-ми педагогів. Вони представлятимуть область на всеукраїнському рівні та боротимуться за перше місце в різних номінаціях, – розповіли у пресслужбі Рівненської облради.

Педагоги виборювали звання у чотирьох номінаціях. За результатами конкурсу вчителі отримали такі визнання:

  • Сергій Минюк, директор опорного закладу Прислуцького ліцею – номінація "Керівник закладу освіти";
  • Марина Козачук, вчителька Білокриницького ліцею – номінація "Математика" ;
  • Вікторія Середа, вчителька Клеванського ліцею № 2 – номінація "Українська мова та література";
  • Сергій Берестень, учитель Дубровицького НВК "Ліцей-школа" – номінація "Трудове навчання".
Крім того, цього року переможці обласного етапу вперше отримали спеціальні відзнаки, які нагадуватимуть їм про цю знакову у професійному житті подію.
Рівненська ОДА

"Кожен переможець конкурсу буде матеріально стимульованим, у розмірі двох посадових окладів. У вчителя вищої кваліфікаційної категорії це орієнтовно складатиме 15 тисяч гривень", – розповів головний освітянин Рівненщини Петро Коржевський.

Кошти за перемогу закладені в Обласній програмі розвитку освіти. Цього року переможці обласного етапу вперше отримали ще й спеціальні відзнаки, які нагадуватимуть їм про цю знакову у професійному житті подію, – повідомили у пресслужбі Рівненської облради.

На початок