Відому українську легкоатлетку дискваліфіковано через допінг

Відому українську легкоатлетку дискваліфіковано через допінг

Відому українську легкоатлетку дискваліфіковано через допінг

Харківську легкоатлетку Катерину Табашник, яка спеціалізується на стрибках у висоту, дискваліфіковано на термін понад півтора року через вживання заборонених речовин.

Допінг-проба української спортсменки виявилася позитивною, інформує Антикорупційний легкоатлетичний орган Athletics Integrity Unit. Дослідження показало сліди забороненого препарату гідрохлортіазиду. 25-річна харків'янка буде відсторонена від участі у змаганнях терміном на 19 місяців, причому дискваліфікація бере відлік від 28 березня 2019 року. Починаючи саме з цієї ж дати будуть анульовані всі результати виступів спортсменки.

Серед найбільших здобутків Катерини Табашник упродовж кар'єри – перемога на юніорському чемпіонаті Європи у 2013 році, а також четверте місце на "дорослому" чемпіонаті Європи в приміщенні у 2019-му. Її особистий рекорд у стрибках у висоту – 1,97 см.

Раніше Суспільне повідомляло, що українського олімпійського чемпіона дискваліфіковано через допінг.

Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start