Михайличенко вдруге за 2 місяці зіграв за "Андерлехт" і відзначився асистом

Михайличенко вдруге за 2 місяці зіграв за "Андерлехт" і відзначився асистом ФК "Андерлехт"

Українець допоміг команді здобути розгромну перемогу у Кубку.

Богдан Михайличенко вдруге за місяць вийшов у основному складі "Андерлехта". Вперше українець потрапив до основного складу бельгійської команди 3 лютого на кубкову гру проти "Льєжа" (2:0), відіграв Михайличенко і у наступному раунді проти "Юніона" - команди, що очолює турнірну таблицю другого дивізіону Бельгії.

До цього Михайличенко не отримував ігрового часу від головного тренера "Андерлехта" Венсана Компані впродовж двох останніх місяців. У матчі із "Юніоном", який закінчився розгромною перемогою брюсельської команди, він відзначився результативною передачею.

Михайличенко вийшов на поле на звичній для себе позиції лівого захисника і відіграв весь поєдинок. У першому таймі "Андерлехт" відзначився лише одного разу - на 16-й хвилині голом відзначився Нмеча.

Після перерви "Андерлехт" забив ще 4 м'ячі, у проміжок з 57-ї по 81-у хвилини. Спочатку Нмеча записав собі в актив дубль, після чого через чотири хвилини Михайличенко асистував Полю Мукаїру, який вийшов на заміну одразу після голу Нмечі.

Третій м'яч брюсельці забили після контратаки. Ель-Гадж віддав передачу на фланг, де перебував Михайличенко, після чого українець виконав подачу на Мукаїра, який головою переправив м'яч у сітку воріт.

Михайличенко у Андерлехті

• Бельгійський клуб придбав українця у "Зорі" за 500 тисяч євро;
  • Михайличенко дебютував у складі нової команди голом у поєдинку проти "Сент-Трейдена".
  • До середини грудня Михайличенко був гравцем основи "Андерлехта" - 13 матчів у чемпіонаті, після чого поступився місцем ямайцю Кемару Лоуренсу.

Чи відзначалися ще українці у Кубку Бельгії?

"Гент" Романа Яремчука, що також грав 11 лютого у Кубку, переміг вдома "Шарлеруа" із рахунком 3:1. Яремчук разом із ще одним українцем - півзахисником Романом Безусом - вийшли на поле з перших хвилин.

Безус відіграв 73 хвилини, після чого відправився на лаву запасних. А ось Яремчук одразу після заміни свого партнера по збірній Україні забив - українець перехопив м'яч у партнера по команді Свена Кумса і точно пробив у лівий нижній кут.

Що далі?

• "Андерлехт" та "Гент" проведуть наступні матчі у чемпіонаті Бельгії проти "Серкль Брюгге" та "Мускрона" 14 та 15 лютого відповідно.
  • У турнірній таблиці чемпіонату Бельгії "Андерлехт" 4-й - 41 очко, "Гент" на 12-й позиції з 33 очками.
  • Наприкінці березня збірна України розпочне відбір на чемпіонат світу-2022Україна зіграє три матчі: 24 березня - проти Франції, 28-го - проти Фінляндії, 31-го - проти Казахстана. Михайличенко у 2020 році дебютував за національну команду в Лізі націй і загалом відіграв 5 матчів.
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спорт