Акторку із серіалу "Мандалорець" звільнили через антисемітизм та політичні коментарі

Акторку із серіалу "Мандалорець" звільнили через антисемітизм та політичні коментарі

Акторку із серіалу "Мандалорець" звільнили через антисемітизм та політичні коментарі AP

Кіностудія Lucasfilm вирішила звільнити виконувачку однієї з головних ролей у серіалі "Мандалорець" Джину Карано через її висловлювання, у яких акторка дозволила собі антисемітські висловлювання.

Як пише Hollywood Reporter, про це повідомила компанія Lucasfilm, яка займається зйомками серіалу.

"Джина Карано наразі не працює в Lucasfilm, і немає жодних планів щодо того, щоб вона працювала в майбутньому. Її дописи у соціальних мережах, що ображають людей на підставі їхньої культурної та релігійної ідентичності, огидні й неприйнятні", – йдеться у заяві представника Lucasfilm.

Представник компанії також підтвердив, що Карано була виключена з переліку клієнтів каліфорнійського агентства UTA, яке співпрацює із представниками сфери розваг.

За день до цього у соцмережах набув популярності хештег #FireGinaCarano (Звільніть Джину Карано), повідомляє видання. Як зазначає Associated Press, він з’явився у відповідь на допис в Instagram акторки у якому та заявила, що "євреїв били на вулицях не нацистські солдати, а їхні сусіди і навіть діти".

Також Карано заявила, що нацисти розпалювали публічну ненависть до євреїв перед Голокостом.

"Чим це відрізняється від ненависті до когось за їхні політичні погляди?", – спитала акторка у дописі.

Через те, що Карано підтримувала президента Дональда Трампа, багато хто сприйняв її дописи як порівняння переслідувань євреїв у нацистській Німеччині у XX столітті та ставлення частини американського суспільства до прибічників Республіканської партії США. У відповідь коментатори заявили, що було б образливо порівнювати політичні розбіжності з організованими державою систематичними вбивствами мільйонів євреїв і інших людей, зазначає NPR. Невдовзі акторка видалила допис, проте його скріншоти поширилися в мережі.

Раніше користувачі соцмереж вже критикували Карано за те, що вона підтримувала дописи проти руху Black Lives Matter та висміювала вимогу носити маски через пандемію COVID-19.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше