Матч усіх зірок НБА: ЛеБрон та Янніс - проти проведення, боси хочуть провести конкурси у день гри

Матч усіх зірок НБА: ЛеБрон та Янніс - проти проведення, боси хочуть провести конкурси у день гри

Матч усіх зірок НБА: ЛеБрон та Янніс - проти проведення, боси хочуть провести конкурси у день гри AP

У керівництва НБА та зірок ліги різні погляди щодо традиційної гри.

Керівництво НБА планує провести традиційний щорічний конкурс данків у перерві Матчу всіх зірок. Про це повідомляє ESPN.

Які плани у НБА на "зірковий" вікенд?

НБА планує провести конкурси вмінь, триочкових кидків та данків у день Матчу всіх зірок. При цьому конкурсом данків планується заповнити перерву самого поєдинку, а решту змагань провести перед ним у ту ж ніч.

До 2021 року НБА виділяла на "зірковий" вікенд два дні. У першу ніч відбувалися конкурсні змагання, а у другу - Матч всіх зірок. Проте через пандемію коронавірусу керівники НБА погодилися перенести всі змагання в один день.

ESPN також зазначає, що баскетболісти, які будуть брати участь у Матчі всіх зірок, повинні прибути за день до початку на приватних літаках. Після того, як вони зіграють у Матчі всіх зірок, баскетболісти одразу ж вилетять до розташування своїх команд.

Яка позиція гравців щодо Матчу всіх зірок?

Частина баскетболістів виступила проти проведення "зіркового" матчу у 2021 році. Серед них - зірки НБА та лідери минулорічних команд Матчу - ЛеБрон Джеймс та Янніс Адетокунбо.

"Мене не хвилює Матч всіх зірок. Я хочу побачити свою родину. Якщо нам скажуть, що ми мусимо на ньому з'явитися, треба буде виконати нашу роботу. Але, якщо чесно, глибоко у душі я цього не хочу. Потребую хоча б якогось відпочинку", - зазначив Адетокунбо.

Лідер "Лос-Анджелес Лейкерс", у свою чергу, зазначив, що він "не має ентузіазму та енергії" для участі у Матчі всіх зірок. Та наголосив на тому, що плани НБА не відмовлятися від "зіркового вікенду", враховуючи пандемію коронавірусу, є "плювком у обличчя" гравцям.

Що далі

  • Матч усіх зірок НБА відбудеться 7 березня у Атланті. За день до цього, 6 березня, всі гравці повинні прибути у місто.
  • У 2020 році Матч усіх зірок НБА закінчився перемогою команди ЛеБрона Джеймса над Яннісом Адетокунбо - 157:155.
Категорії
КаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт