Ярмоленко отримав травму у матчі проти "Манчестер Юнайтед"

Ярмоленко отримав травму у матчі проти "Манчестер Юнайтед" AP

Найближчі поєдинки "Вест Гема" українець точно пропустить.

Вінгер збірної України Андрій Ярмоленко отримав травму у матчі Кубка Англії проти "Манчестер Юнайтед" (0:1).

Головний тренер "Вест Гема" Девід Мойєс випустив українця з перших хвилин на матч проти "МЮ". Ярмоленко зайняв місце центрального нападника замість Мікейла Антоніо.

Ярмоленко відіграв перший тайм за "Вест Гем", але на 54-й хвилині був вимушений достроково покинути поле через пошкодження.

Після матчу Мойєс пояснив характер травми Ярмоленка. За його словами, українець розтягнув зв'язки коліна, проте скільки саме часу пропустить футболіст, йому поки що невідомо.

"У Огбонни травма гомілкостопу, а Ярмоленко розтягнув трохи зв'язки коліна. Найближчим часом ми проведемо обстеження, сподіваюся, пошкодження не будуть серйозними".

У березні збірна України зіграє перші матчі у 2021 році. Команда Андрія Шевченка зустрінеться з Францією (24 березня), Фінляндією (28 березня) та Казахстаном (31 березня) у відборі на чемпіонат світу-2022.

Як зіграв "Вест Гем" після травми Ярмоленка?

Замість Ярмоленко у другому таймі вийшов 18-річний Адеміко Обекупо. В основний час команди не забили - 0:0.

Проте у овер-таймі "Вест Гем" пропустив єдиний м'яч. На 97-й хвилині у воротах "Молотобойців" відзначився півзахисник "манкуніанців" Скотт Мактоміней.

Календар найближчих матчів "Вест Гема" в АПЛ

• 15 лютого. "Шеффілд Юнайтед";
  • 21 лютого. "Тоттенгем";
  • 27 лютого. "Манчестер Сіті";
  • 6 березня. "Лідс";
  • 13 березня. "Манчестер Юнайтед"

• Після продажу нападника Себастьяна Аллє до "Аяксу" Ярмоленко став другим форвардом у складі "Вест Гема" після Мікейла Антоніо.
  • У сезоні-2020/21 Ярмоленко відіграв за лондонську команду 20 матчів у всіх турнірах. При цьому у АПЛ українець лише одного разу виходив у основі (14 поєдинків загалом).
  • У складі "Вест Гема" Ярмоленко виступає впродовж двох з половиною років після переходу з "Борусії Д" за 20 мільйонів євро. Термін угоди українця з лондонським клубом спливає влітку 2022-го.
  • "Вест Гем" після 23-го туру займає 6-е місце в чемпіонаті Англії із 39 очками.
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортТеніс