ОТГ Запорізької області взяли участь у інфраструктурному проекті DOBRE

ОТГ Запорізької області взяли участь у інфраструктурному проекті DOBRE

ОТГ Запорізької області взяли участь у інфраструктурному проекті DOBRE

Широківська, Гуляйпільська, Пологівська, Комиш-Зорянська, Веселівська територіальні громади стали переможцями четвертого раунду програми DOBRЕ в Запорізькій області, яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку.

Мета програми – підтримати новостворені територіальні громади в процесі децентралізації, сприяння їхньому розвитку, залучення жителів до прийняття рішень. Участь у цій програмі має забезпечити громади технічною та фінансовою підтримкою. Таким чином планують створити умови для кращого розподілення ресурсів, підвищити якість комунальних послуг, стимулювати місцеву економіку - зазначила заступниця керівника програми Dobrе в Україні Юлія Єсмуханова:

"Ми оцінюємо на початку співпраці кожну громаду за цими напрямками і допомагаємо кожній громаді розвиватися за цими напрямками і дивимося на прогрес за ними. Що ми плануємо з інфраструктурних проектів? В Запорізькій області ми витратимо щонайменше 450 тис. доларів з нашого бюджету на інфраструктурні проєкти. Це за умов співфінансування в проєктах від громад - мінімум 30%."

Під час заходу між Запорізькою обласною державною адміністрацією та організацією "Глобал Комьюнітіс", що виконує програму Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), було підписано меморандум про співпрацю та взаємодію. Пологівський міський голова Юрій Коноваленко каже, хочуть отримати інфраструктурну підтримку:"Ми хочемо отримати інфраструктурну підтримку. На сьогодні наше бачення – це підтримка саме охорони здоров'я і покращення медичних послуг. Сьогодні покращення матеріально-технічної бази та закуплення нового обладнання ми вважаємо є пріоритетним."

Партнери програми DOBRE будуть підтримувати кожну ОТГ в процесі учасницького стратегічного планування, результатом якого стане розроблення та фінансування проектів місцевого економічного розвитку, покращення надання послуг, кращого управління публічними фінансами, взаємодії громадськості і влади. Проекти та ініціативи за підтримки DOBRE потребуватимуть внеску від ОТГ на додачу до коштів, які надаватимуться програмою. Загалом на конкурс подалися 96 громад.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди