Українська топтенісистка наразилася на шквал критики в мережі. Тренер заступився

Українська топтенісистка наразилася на шквал критики в мережі. Тренер заступився

Українська топтенісистка наразилася на шквал критики в мережі. Тренер заступився Twitter

Друга ракетка України Даяна Ястремська 22 січня поступилася данці Каролін Возняцьки в другому колі турніру Australian Open 5:7, 5:7. Під час матчу вона взяла медичну перерву, яка не переконала суперницю й численних глядачів у своїй доцільності.

У другому сеті одеситка, яка програвала 5:7, 4:5, вдалася до медичної перерви через біль у нозі. Однак, переможниця Возняцьки в післяматчевому коментарі натякнула на неспортивну поведінку Даяни.

"Очевидно, що вона намагалася збити мій ритм. Я не думаю, що у неї щось було не так, тому що вона чудово бігала. Вона таке вже проробляла раніше, тож я очікувала подібного і сьогодні. Але я намагалася зберігати концентрацію".

Засумнівалися у правдивості травми й іноземні вболівальники тенісу.

"Одного дня Ястремська справді травмується на корті, але всі просто сміятимуться, адже ніхто їй не повірить".

"Ястремську починають впізнавати за хибними медичними перервами. Вона часто це робить".

"Дякувати Богу Каролін Возняцьки перемогла після медичної перерви Ястремської. Вона не заслуговувала на перемогу після такої брудної тактики".

За свою підопічну емоційно заступився німецький тренер Даяни Ястремської Саша Бажин:

"Просто аби стулити роти всім людям і припинити ці беззмістовні розмови. Даяна справді має проблеми з ногою, вже декілька днів. Але оскільки ви всі тут лікарі й тренери, ви ліпше знаєте, ніж вона сама і вся команда, яка працює з нею"

Нагадаємо, на турнірі Australian Open в одиночному розряді від України лишилася лише одна представниця – Еліна Світоліна, яка перемогла в першому колі турніру. Матч наступного раунду перша ракетка України зіграє 23 січня.

Категорії