Український метальник молота Піскунов виконав олімпійський норматив

Український метальник молота Піскунов виконав олімпійський норматив

Український метальник молота Піскунов виконав олімпійський норматив XSport

Завдяки йому він здобув право на участь на Олімпіаді в Токіо.

22-річний українець Гліб Піскунов зможе взяти участь на Олімпійських Іграх в Токіо, які відбудуться влітку 2021-го.

В суботу, 6 лютого, Піскунов брав участь на змаганнях у Кишиневі. Там йому вдалося метнути молот із результатом 77.72 метри.

9 лютого Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій ратифікувала результат Піскунова. Українець перевиконав олімпійський норматив, який складає 77.50 метри, завдяки чому здобув право на участь на Олімпіаді-2020.

Що відомо

  • Результат Піскунова на змаганнях у Кишиневі - найкращий в сезоні. До українця на 74.23 метри на змаганнях у Італії молот метнув 42-річний Марко Лінгва.
  • 77.72 метри - особистий рекорд Піскунова. Перед цим його найкращим результатом у кар'єрі були 75.50 метри на турнірі у Києві в 2018 році.
  • Виконання олімпійського нормативу дає спортсмену право на потрапляння на Олімпіаду за умови, якщо його не виконали не більше трьох атлетів із одної країни.
  • На юнацьких Олімпійських Іграх-2014 Піскунов здобув "золото" із результатом 82.65 метриВага молота - 5 кг.
  • Влітку 2018 року Піскунова дискваліфікували на рік через позитивну допінг-пробу.

Що далі

  • Україну на Олімпіаді-2020 у дисципліні метання молота серед чоловіків представлятимуть два спортсмени. Окрім Піскунова, норматив виконав Михайло Кохан - 77.78 метри на турнірі в Угорщині в 2020 році.
  • Олімпійські Ігри в Токіо відбудуться з 23 липня по 8 серпня.
Категорії
КаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт