500 голів. Ібрагімовіч повторив досягнення Мессі і Роналду

500 голів. Ібрагімовіч повторив досягнення Мессі і Роналду AP

Але часу на це шведському форварду знадобилося значно більше.

Нападник "Мілана" Златан Ібрагімовіч досягнув позначки у 500 голів в клубній кар'єрі. У неділю, 7 лютого, шведський нападник відзначився дублем у грі проти "Кротоне" (4:0).

Завдяки голам у вчорашньому матчі Ібрагімовіч став третім футболістом, який досягнув позначки у 500 голів у клубній кар'єрі. До нього це вдавалося лише Ліонелю Мессі та Кріштіану Роналду.

При цьому, на відміну від Мессі та Роналду, Ібрагімовічу знадобилося значно більше часу для досягнення цієї позначки. Шведський форвард встановив досягнення у віці 39 років, а поточний сезон став для нього 22-м у професіональній кар'єрі.

Найбільшу кількість голів Ібрагімовіч забив у складі "ПСЖ", за який виступав з 2012 по 2016 рік - 156. "Мілан" - другий за результативністю клуб в кар'єрі шведського форварда: у період з 2010 по 2012 роки, а також, починаючи з минулого року, коли Ібрагімовіч повернувся до "россонері", він забив 82 голи.

• "Лос-Анджелес Гелаксі" (2018-2020) - 53;

Окрім клубної кар'єри, Ібрагімовіч ще виступав за збірну Швеції (з 2001 по 2016 роки). У складі національної команди він забив 62 м'ячі.

У сезоні-2020/21 Ібрагімовіч - найкращий бомбардир у складі "Мілана" та ділить 2-4 сходинку у загальному списку голеадорів із Чіро Іммобіле ("Лаціо") та Ромелу Лукаку ("Інтер") з показником у 14 м'ячів. Лідер - форвард "Ювентусу" Кріштіану Роналду - має в доробку 16 точних ударів.

• Перемога над "Кротоне" дозволила "Мілану" і надалі очолювати турнірну таблицю в чемпіонаті Італії - 49 очок після 21-го туру.
  • Наступну гру "Мілан" зіграє проти "Спеції" в суботу, 13 лютого.
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортТеніс