Стаховський у напруженій боротьбі покинув Australian Open

Стаховський у напруженій боротьбі покинув Australian Open

Стаховський у напруженій боротьбі покинув Australian Open AusOpen

На турнірі серед українців залишилася лише Еліна Світоліна.

Сергій Стаховський покинув Australian Open. В першому раунді турніру український тенісист поступився сербу Душану Лайовичу.

До зустрічі у першому раунді на Australian Open тенісисти зустрічалися між собою чотири рази: рахунок 3:1 на користь українця. При цьому останній поєдинок залишився за Лайовичем (кваліфікація турніру у Монте-Карло, квітень 2018 року).

Стаховський, який вперше за 5 років пробився до основної сітки Australian Open, вдало розпочав гру, здобувши перемогу у першому сеті. Хоча у суперника двічі була можливість взяти гейм на подачі українця - ще на старті зустрічі та за рахунку 3:3. Проте Стаховський відігравався, а наприкінці ще й переміг Лайовича на його подачі - 7:5 у першому сеті.

У другому сеті Стаховський був менш ефективним на своїй подачі. За рахунку 1:1 він програв чотири поспіль гейми, і хоча в наступних трьох відігрався, зробивши брейк на подачі Лайовича, у підсумку поступився супернику.

Читайте також: Костюк знову програла росіянці Кудерметовій та вилетіла в першому раунді Australian Open

Поступово Стаховський почав втрачати перевагу над Лайовичем і в третьому сеті знову поступився. Цього разу українець програв перший гейм на своїй подачі та останній, що в підсумку визначило переможця сету. Серб цього разу не помилявся і без проблем брав гейми на власних подачах.

Проте перевести гру до п'ятого сету Стаховський, зрештою, зміг. На старті сету тенісисти обмінялися брейками, після чого українець взяв гейм на подачі Лайовича за рахунку 2:2. Закінчувати сет Стаховський міг ще на власній подачі, маючи сет-бол, проте Лайович відігрався, зробивши рахунок 5:5. Ненадовго: українець зробив ще один брейк, а після нього взяв і власну подачу - 7:5.

Останній сет виявився досить напруженим. До останнього тенісисти не помилялися на своїх подачах. За рахунку 4:5 Стаховський програвав свою подачу Лайовичу 0:40. І хоча йому вдалося відігратися (загалом українець відіграв 5 матч-болів), він зрештою віддав гейм, а разом із ним і прохід до наступного раунду сербському тенісисту.

Матч між Стаховським та Лайовичем тривав майже 3 з половиною години. Українець помилявся стільки ж, як і суперник (по 5 подвійних помилок) та навіть вдвічі більше подав на виліт (11 проти 6 ейсів у серба). При цьому відсоток перших подач - на користь Лайвоича - 72% проти 58%.

Australian Open. Перший раунд

Сергій Стаховський (Україна) - Душан Лайович (Сербія) 2:3 (7:5, 4:6, 3:6, 7:5, 4:6)

Що далі

Категорії
Стрільба з лукаКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спортДзюдоБадмінтонНастільний тенісТриатлонКінний спорт