Француз написав книгу про те, як пограбував Кім Кардаш'ян

Француз написав книгу про те, як пограбував Кім Кардаш'ян

Француз написав книгу про те, як пограбував Кім Кардаш'ян АР

67-річний француз Юніс Аббас, який пограбував зірку американського реаліті-шоу Кім Караш'ян, написав про це книгу, поки чекав на суд.

Книга називається "Я викрав Кім Кардаш'ян". У ній він детально розповів, як разом зі спільниками у 2016 році викрав у зірки коштовності на 10,8 мільйонів доларів, передає France24.

Як розповів Аббас, він зі спільниками увірвався до її номеру у паризькому готелі 3 жовтня 2016 року, коли вона приїхала на тиждень моди. Кардаш'ян зв'язали за допомогою кабелів та скотчу та винесли з її номеру цінності.

"Все відбулося швидко ㅡ може, за п’ять-шість-сім хвилин. Ніхто не втручався, жертва передала коштовності без опору", ㅡ зазначив чоловік.

При цьому Аббас заявив, що відразу пошкодував про злочин. Він вже кілька разів був ув'язнений ㅡ усього він провів за ґратами 21 рік свого життя, але протягом останніх 9 років не вчиняв злочинів. Як заявив грабіжник, він вчинив новий злочин, оскільки йому були потрібні гроші.

За звинуваченням у пограбуванні телезірки Аббас вже провів 22 місяці за ґратами, однак його звільнили через проблеми зі здоров'ям. Аббас визнав провину та сподівається, що під час розгляду справи суд присяжних буде милосердним до нього.

Документальна книга грабіжника вже вийшла друком та її можна придбати за 18 євро.

Що відомо

  • Американська селебріті Кім Кардаш’ян переказала мільйон доларів США Фонду Вірменії на тлі конфлікту в Нагорному Карабаху та закликала своїх шанувальників наслідувати її приклад.
  • Хакери зламали 130 акаунтів відомих людей і компаній в Twitter та отримали доступ до особистих повідомлень 36 з них.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше