У Німеччині 185 акторів та акторок зробили колективний камінг-аут

У Німеччині 185 акторів та акторок зробили колективний камінг-аут

У Німеччині 185 акторів та акторок зробили колективний камінг-аут Süddeutsche Zeitung Magazine

185 німецьких акторів та акторок зробили колективний камінг-аут. У спільному маніфесті вони зізналися у своїй гомосексуальності, бісексуальності або трансгендерності та закликали змінити ставлення до представників ЛГБТ-спільноти.

Їх фото та інтерв'ю опублікував журнал Süddeutsche Zeitung Magazine.

Серед тих, хто відкрито заявив про свою сексуальну ідентичність, — Годехард Гізі та Удо Замель, які грали у серіалі "Вавилон-Берлін", Марк Вашков ( "Таємне життя"), Марен Кройман ("Не намагайтеся це повторити"), Карін Ханжевскі ("Місце злочину") та інші.

Учасники акції зазначили, що раніше не могли відкрито говорити про своє приватне життя, оскільки побоювались наслідків для своєї кар'єри. Вони закликали змінити ставлення до представників ЛГБТ-спільноти та частіше запрошувати їх на зйомки нових фільмів.

Також актори й акторки оприлюднили спільний маніфест, доступний 16 мовами. У ньому підписанти вимагають, зокрема, "більш різноманітних та неоднозначних ролей, реалістичних сценаріїв та більше фантазії в акторському складі".

"Ми актори. Нам не обов'язково бути тими, кого ми граємо. Ми граємо інших людей – в цьому суть нашої роботи. Ми граємо дружин і батьків сімейств, коханців і державних діячів, тих, хто викликає співчуття і відразу. Часто це персонажі, з переконаннями яких ми самі ніколи б не погодилися. Є набагато більше історій і перспектив, ніж перспективи білого гетеросексуального середнього класу. Їх із захопленням дивляться, ними захоплюються. Різноманітність давно стала реальністю в сучасному німецькому суспільстві. Але цей факт досі мало відбивається в наших культурних наративах", — йдеться в документі.

Що відомо

  • У грудні 2020 року міністр європейських справ Франції Клеман Бон публічно заявив, що він гей.
  • У Литві депутата-противника ЛГБТ помітили на відео з напівоголеним чоловіком.
  • Поліція столиці Бельгії Брюсселя затримала та оштрафувала за порушення карантину 25 людей на секс-вечірці, серед яких був і депутат Європарламенту Йожеф Саєр.
  • Німеччина виплатить компенсації геям за дискримінацію в армії.
  • Акторка з фільмів "Початок" та "Джуно" Еллен Пейдж оголосила себе трансгендером та попросила називати її Елліот.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше