Івано-Франківська область співпрацюватиме з Донеччиною

Івано-Франківська область співпрацюватиме з Донеччиною

Івано-Франківська область співпрацюватиме з Донеччиною Суспільне Карпати

Івано-Франківська та Донецька області посилюватимуть свої взаємовідносини. Регіони працюватимуть у сферах економіки, соціальної політики, культури, освіти, також налагоджуватимуть взаємини з владою.

Співпрацю реалізовуватимуть в межах проєкту "Івано-Франківська та Донецька ОДА будують мости для співпраці". Меморандум про співпрацю областей підписали у 2019-му році. Через карантин роботу над проєктом призупинили.

"Для нас є надзвичайно важливим і щирим бажання співпрацювати за всіма напрямками між двома областями. Напрямками освіти, культури, ЗМІ і надзвичайно важливою є економічна співпраця, - говорить голова Донецької ОДА Павло Кириленко. - Економічна спрямованість і діяльність двох областей є різною, вони суттєво відрізняються одна від одної. Це нам дає змогу обмінюватися тими економічними напрямками, які

Івано-Франківська область співпрацюватиме з ДонеччиноюСуспільне Карпати

Івано-Франківська область співпрацюватиме з Донеччиною

Працюватиме проєкт за п'ятьма напрямками – співпраця між ЗМІ, у сфері освіти та культури, місцевого економічного розвитку, розвитку малого і середнього підприємництва, співпраця інституцій громадянського суспільства та органів місцевого самоврядування.

"Ми готові до цієї співпраці повністю. Ми оцінили те, що може дати Прикарпаття вам, обмінятися цим досвідом. Запевняю вас, що наші громади теж готові до цієї співпраці. Ця ініціатива в майбутньому буде сприяти встановленню зв’язків між бізнесом Івано-Франківської та Донецької областей, створенню комфортних умов для залучення інвестицій", - зазначив голова Івано-Франківської ОДА Андрій Бойчук.

У межах співпраці областей діти з прифронтових районів Донеччини могли оздоровитися на Прикарпатті.

"У нас були два заїзди діточок із Донеччини. 70 дітей мали можливість оздоровитися та відпочити в нас в санаторії "Карпатські мрії", а також ознайомитися з нашими традиціями, з нашими людьми, з нашими звичаями. Тому навіть у такому культурному напрямку є особливою і надзвичайно важливою співпраця", - зауважила заступниця голова облдержадміністрації Світала Онищук.

Читайте також: У таборі "Карпатські мрії" відпочине ще 70 дітей з Донеччини
Івано-Франківська область співпрацюватиме з ДонеччиноюСуспільне Карпати

Івано-Франківська область співпрацюватиме з Донеччиною

За словами проєктного менеджера Володимира Шнайдера, мета проєкту "Івано-Франківська та Донецька ОДА будують мости для співпраці" - це створення якісних міжрегіональних ідей, які спрямовані на покращення добробуту населення. Команди проєкту – це працівники двох адміністрацій, а також зовнішні експерти, яких залучають для допомоги колегам в їхній роботі.

У "Карпатських зорях" привітали колядками та вертепом дітей зі Сходу

"Перша подіяонлайн-конференція між представниками громадського суспільства Донеччини та Франківщини. Жителі повинні були б напрацювати ідеї тих проєктів, які є важливі для двох регіонів", - сказав Володимир Шнайдер.

Далі згідно з проєктом будуть відбуватися онлайн-зустрічі з презентації регіонів.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди