Світоліна відіграла п'ять матчболів, але вилетіла в 1/4 фіналу турніру в Мельбурні AP

Українка в напруженій боротьбі поступилася Елізі Мертенс.

Слідом за українкою Мартою Костюк турнір у Мельбурні на стадії 1/8 фіналу покинула і перша ракетка України Еліна Світоліна. Вона поступилася представниці Бельгії Елізі Мертенс.

Ключовим моментом першого сету став гейм, який Світоліна програла на своїй подачі за рахунку 1:2. Українка дозволила Мертенс взяти брейк та мати перевагу за геймами.

При 2:4 Світоліна мала можливість відповісти власним брейком на подачі бельгійки. При рахунку 40:30 в неї був брейк-поїнт, однак вона дозволила суперниці зрівняти рахунок і у підсумку віддала гейм. Далі тенісистки взяли гейми на своїх подачах, закінчивши першу партію із рахунком 6:3 на користь Мертенс.

У другому сеті Світоліна програла два гейми на власних подачах - при 1:2 та 2:4. Проте українка змогла здійснити камбек, відігравши п'ять геймів поспіль (три - на подачі суперниці) та перевести визначення переможця на тай-брейк.

У вирішальному сеті Світоліній не вистачило сил для того, щоб здолати бельгійку. Мертенс перемогла українку 10:6 та пройшла у чвертьфінал.

Гра між Мертенс та Світоліною тривала майже 2 години. Еліна мінімально поступилася бельгійці за ейсами (2-3) та за подвійними помилками (5 проти 4 у Мертенс). Також у українки гірший відсоток перших подач (54% проти 67%).