Мексиканський "Тігрес" вийшов до півфіналу клубного чемпіонату світу

Мексиканський "Тігрес" вийшов до півфіналу клубного чемпіонату світу AP

Там на представників Північної Америки очікує "Палмейрас".

Третім півфіналістом клубного чемпіонату світу став мексиканський "Тігрес". У чвертьфіналі представник Північної Америки здолав корейський "Ульсан" із рахунком 2:1.

Обидві команди провели активну першу половину зустрічі. Першими відзначилися номінальні гості - після подачі з кутового точно пробив хавбек "Ульсана" Кім Кі Хім.

"Тігрес" вдалося відігратися ближче до кінця першого тайму. Обидва результативні удари на рахунку 35-річного Андре-П'єр Жиньяка.

Дивіться також: Трансляція клубного чемпіонату світу з футболу на "Суспільне спорт"

На 38-й хвилині "Тігрес" зрівняв рахунок після стандарту, до якого призвів сильний удар Жиньяка зі штрафного. Кутовий - скидка головою Дієго Рейєса та вирішальний удар французького форварда "Тігрес" - 1:1.

Арбітр зустрічі Естебан Остохіч додав дві хвилини до основного часу першого тайму. Проте забили футболісти мексиканської команди аж на 5-й доданій хвилині. Суддя не без втручання VAR зафіксував гру рукою у Кі Хі, після чого призначив пенальті. Жиньяк точно пробив із 11-метрової позначки.

Другий тайм пройшов із меншою кількістю точних ударів з боку обох команд. Якщо у стартові 45 хвилин команди нанесли 9 ударів у ствір воріт (5 - у "Тігрес", 4 - у "Ульсана"), то у другому жодного разу не потурбували голкіперів.

Клубний чемпіонат світу. Чвертьфінал

"Тігрес" (Мексика) - "Ульсан" (Південна Корея) 2:1

Голи: Жиньяк, 38, 45+5 - Кі Хі, 24

• У півфіналі на "Тігрес" очікує "Палмейрас". Зустріч відбудеться у неділю, 7 лютого.
  • Останній чвертьфіналіст визначиться у протистоянні між "Аль-Духаїлем" та "Аль-Ахлі".
КаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт