Олексій Лень отримав найбільше ігрового часу в сезоні НБА. Він відіграв 27 хвилин AP

Сталося це у матчі "Візардс" проти "Хіт".

Після поразки "Портленд Трейл Блейзерс" Візардз наступного ж дня грали проти "Маямі Хіт". Цього разу команді українця Олексія Леня вдалося здобути перемогу - 103:100. Не без його допомоги.

Як зіграв Лень

Лень не вийшов у стартовій п'ятірці на гру із "Хіт", проте відіграв значно більше часу, аніж проти "Трейл Блейзерс". Українець провів на паркеті 27 хвилин, набравши 10 очок, а також здійснивши 8 підбирань, 3 асисти.

За точністю кидків у Леня - лише дві хиби: 3 влучань з 4 двохочкових, а також один неточний з-за дуги (цей кидок був для нього єдиним у матчі). Ще 4 очки українець заробив, реалізувавши штрафні кидки (100% влучання).

Уперше Лень з'явився на майданчику у другій половині першої чверті, одразу ж зробивши підбирання та віддав асист на Девіса Бертанса. А через хвилину заробив перші очки завдяки данку. Ще одне підбирання Лень здійснив до кінця зустрічі.

Більшу частину своїх очок Лень заробив на старті другої чверті, реалізувавши два данки та два штрафних кидки. Через хвилину після цього українця зняли з гри, а відставання у 3 очки почало збільшуватися до 12 під кінець першої половини зустрічі.

Відео данка Леня

Лень повернувся до гри за 4 хвилини до кінця третьої чверті, коли рахунок був 67:73. Ще одне підбирання та фол, після якого "Хіт" не реалізували штрафний кидок. Перед останньою чвертю перевага "Маямі" - 5 очок над "Візардз".

Останню чверть Лень відіграв майже повністю. Його замінили лише у останні 6 секунд, коли "Візардз" вже мали перевагу у 3 очки над "Хіт". За кількістю результативних дій, які зробив українець, ця чверть виявилася для нього найуспішнішою - 5 підбирань, 2 реалізованих штрафних кидки та 1 асист. Лише одного разу Лень схибив, не реалізувавши кидок з-за дуги за хвилину до кінця зустрічі. "Візардз", зрештою, перемогли.

Останні хвилини матчу за участю Леня

• 27 хвилин - найбільша кількість ігрового часу для Леняу сезоні. До цього він відіграв 21 хвилину проти "Філадельфії 76ерс" (93:100) та "Сан-Антоніо Сперз" (101:121).
  • 10 очок за матч - третій показник у сезоні для українця. Більше (11) він набирав лише у грі із тими ж "Сперс", а також проти "Нью-Йорк Нікс" (100:83).

• У суботу, 6 лютого "Візардз" зіграють ще один матч проти "Хіт"
  • Перемога дозволила "Візардз" зсунути на останнє місце "Детройт Пістонс" Святослава Михайлюка. У команд по 5 перемог, але у "Вашингтона" на 3 поразки менше (13 проти 16).
ФутболОлімпіада-2020Зимовий спортБоксКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start