Власники авто з єврономерами пікетували патрульну поліцію

Власники авто з єврономерами пікетували патрульну поліцію

Власники авто з єврономерами пікетували патрульну поліцію
avtoevrosilakharkov

До управління патрульної поліції у Харківській області вранці 1 лютого з'їхалися власники машин з європейською реєстрацією.

Учасники протесту, не менш як пів сотні людей, продовжують вимагати роз'яснень про те, на якій підставі штрафують водіїв авто з єврономерами, розповів Суспільному учасник акції Данило Сергеєв.

"Раніше ми виходили на мирні протести, офіційно їх заявляли. Вчора та сьогодні люди вийшли за власною ініціативою, не від організацій. Люди відстоюють свої права. Це емоції. І це не межа. В людей не витримують нерви", — сказав Сергеєв.

"Не витримують нерви": у Харкові люди з авто на єврономерах пікетують Управління патрульної поліції
Авто Харьков

"У нас аналогічні вимоги: припинити штрафувати людей, харків'ян, які заробили, придбали авто і чекають на розмитнення. Хтось вже відклав гроші на розмитнення, а йому доводиться зараз сплачувати штраф. Вимоги людей — дотримуватись меморандуму та не виписувати ці постанови та штрафи", — сказав Сергеєв.

Читайте також: "Патрульні — виконавці, ми — заручники": власники авто з єврономерами у Харкові розповіли про плани

Патрульні до протестувальників не виходили. Управління поліції пікетували 18 січня. Тоді начальниця управління Альона Стрижак пояснювала: патрульні отримали доступ до митної бази й на її підставі перевіряють реєстрацію авто.

Що відомо

  • 31 січня власники авто з єврономерами сотні людей перекривали рух транспорту біля поста поліції у Пісочині.
На початок