Україна - третя в змішаній естафеті на чемпіонаті Європи

Україна - третя в змішаній естафеті на чемпіонаті Європи

Україна - третя в змішаній естафеті на чемпіонаті Європи IBU

Третя медаль України на чемпіонаті Європи.

Змішана естафета закривала програму чемпіонату Європи з біатлону-2021. Збірна України виставила на гонку наступний склад: Ірина Петренко, Віта Семеренко, Богдан Цимбал, Артем Прима.

Дивіться повне відео змішаної естафети

На першому етапі Ірина Петренко використала два додаткові патрони та передала естафету сьомою - відставання від лідерки склало 14 секнд. На другому етапі Віта Семеренко використала одразу п'ять додаткових патронів, на останньому колі програла більше 10 секунд та передала естафету дев'ятою - 35 секунд відставання.

Богдан Цимбал на третьому етапі завдяки хорошій стрільбі (один додатковий патрон) підняв Україну на третє місце! Він використав тільки один додатковий патрон і передав естафету третім з відставанням в 15 секунд від лідера.

Артем Прима вийшов на дистанцію за норвежцем Сівертом Баккеном та німцем Філіппом Навратом, але з ними за перемогу не боровся. Українець закінчив гонку третім.

"Золото" виграла Норвегія, а "срібло" - Німеччина.

Чемпіонат Європи. Змішана естафета. Результати

  1. Норвегія (1+7) 1:01:23.7
  2. Німеччина (0+7) +30.5
  3. Україна (0+10) +52.5
  4. Литва (0+5) +1:02.4
  5. Італія (0+10) +1:14.5
  6. Австрія (0+3) +1:14.5
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаТрансляція ЧС з футзалу