Україна - п'ята в одиночному міксті на чемпіонаті Європи, перемога Німеччини

Україна - п'ята в одиночному міксті на чемпіонаті Європи, перемога Німеччини Stancik/IBU

Без медалей для України.

Анастасія Меркушина та Артем Тищенко - саме у такому складі виступала збірна України в одиночній змішаній естафеті на чемпіонаті Європи.

Після першого етапу Меркушина передала естафету п'ятою, відставання в 26 секунд. Другий етап Тищенко закінчив сьомим, збільшивши відставання на 10 секунд. Третій етап - дев'ята позиція, відставання 43 секунди.

На останньому етапі Тищенко відіграв чотири місця, підняв Україну на п'яту позицію на фініші.

Загалом у гонці українці використали шість додаткових патронів: п'ять у Меркушиної, один - у Тищенка. За чистим часом на своїх етапах біатлоністи показали такий результат: Меркушина - 5 та 9, Тищенко - 6 та 4.

ДИВІТЬСЯ ПОВНЕ ВІДЕО ОДИНОЧНОЇ ЗМІШАНОЇ ЕСТАФЕТИ

За швидкострільністю Артем був третім та першим на своїх етапах, а от Анастасія - дев'ятою та дванадцятою.

"Золоту" медаль в сингл-міксті здобула Німеччина. На останню стрільбу німець Штрелов прийшов разом з росіянином Гаранічєвим, відстрілявся краще і виграв гонку для своєї команди. А Гаранічєв на останньому колі втратив і срібну нагороду, пропустивши вперед команду Франції.

У топ-6 також фінішували Італія та Норвегія. Найкраща стрільба в гонці у Австрії - всього 3 додаткові патрони, але тільки восьме місце.