Бех - дев'ята, "золотий" прорив Каміли Жук. Результати жіночого переслідування на чемпіонаті Європи biathlon.com.ua

Віта Семеренко фінішувала 12-ю.

За результатами спринту в жіноче переслідування на чемпіонаті Європи кваліфікувалися чотири українки: Віта Семеренко, Ірина Петренко, Анастасія Меркушина та Катерина Бех.

Стартували в гонці, щоправда, тільки дві біатлоністки - Петренко та Меркушина на дистанцію не пішли.

Дивіться повне відео жіночого переслідування

Найкращий результат серед українок показала Катерина Бех. Вона розпочала гонку 29-ю, змогла пройти чисто усі чотири вогневі рубежі, завдяки чому піднялася у топ-10. На останньому колі Бех боролася за сьоме місце, але фінішувала дев'ятою: її випередили німкеня Ванесса Фогт та росіянка Наталія Гербулова.

Віта Семеренко непогано розпочала гонку, пройшла чисто два вогнеі рубежі. Після третьої стрільби вийшли в групі лідерок разом з п'ятьма іншими біатлоністками. Однак ще на колі багато програла суперницям ногами, а вже на останній стрільбі Семеренко заробила два кола штрафу. У підсумку фінішувала на 12-му місці.

Переможницею гонки стала польська біатлоністка Каміла Жук, яка пройшла всі чотири рубежі з нулем. Вона показала найкращий час переслідування та піднялася з 18-го на 1-е місце. Другу сходинку зайняла норвежка Каролін Ердаль.

У боротьбі за третє місце на останніх метрах Аасне Шкреде обійшла росіянку Ларісу Кукліна, вона відіграла по колу 18 секунд та виграла "бронзу".

Найкращий результат у сьогоднішній гонці за часом переслідування показала Каміла Жук, яка на 35 секунд випередила найближчу переслідувачку. У Катерини Бех - п'ятий чистий час переслідування. Найкращий прогрес гонки у шведки Анні Лінд - стартувала 53-ю, фінішувала - 18-ю.