У Полтавській міськраді визначили голів та склад депутатських комісій

У Полтавській міськраді визначили голів та склад депутатських комісій

У Полтавській міськраді визначили голів та склад депутатських комісій Суспільне Полтава

На сесії Полтавської міськради, яка розпочалася 29 січня, затвердили депутатські комісії. Це рішення підтримали 30 депутатів.

Постійних депутатських комісій – 5.

Сесія Полтавської міськрадиСуспільне Полтава

Сесія Полтавської міськради

1. Комісія з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, інформаційної політики, регламенту, депутатської етики та антикорупційної політики.

Голова – Сергій Гонтовий (партія «За Майбутнє»).

Склад комісії:

  • Андрій Карпов (партія «ЄС»),
  • Ірина Климко («За Майбутнє»),
  • Віктор Чміль («ОПЗЖ»),
  • Антон Ярмолюк («Слуга Народу»).

2. Комісія з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму.

Голова – Олександр Івахов (партія «Європейська Солідарність»).

Склад комісії:

  • Олександр Артеменко («Партія простих людей Сергія Капліна»),
  • Тарас Бойко («Рідне місто»),
  • Едуард Волков(«Рідне місто»),
  • Юлія Городчаніна («ЄС»),
  • Євген Дикань («За Майбутнє»),
  • Світлана Нестуля («Слуга Народу»),
  • Денис Поліщук («За Майбутнє»),
  • Вадим Ямщиков («Слуга Народу»).

3. Комісія з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів.

Голова – Ігор Еренбург (партія «За Майбутнє»).

Склад комісії:

  • Максим Венгровський («Рідне місто»),
  • Олександр Дедюхін («ЄС»),
  • Сергій Каплін («Партія простих людей Сергія Капліна»),
  • Юліан Матвійчук («Свобода»),
  • Євген Момонт Андрійович («ОПЗЖ»),
  • Валерій Пархоменко («За Майбутнє»),
  • Марина Пілатова («Слуга Народу»),
  • Олександр Удовіченко («Рідне місто»),
  • Євгенія Янко («Слуга Народу»).
Засідання бюджетної комісіїСуспільне Полтава

Засідання бюджетної комісії

4. Комісія з питань регулювання земельних відносин, охорони довкілля, природокористування.

Голова – Тетяна Годяк (партія ОПЗЖ).

Склад комісії:

  • Юрій Бражник («Слуга Народу»),
  • Юрій Бублик («Свобода»),
  • Іван Діденко («За Майбутнє»),
  • Оксана Дрюк («ЄС»),
  • Олександр Калуцький («За Майбутнє»),
  • Владлена Каплін («Партія простих людей Сергія Капліна»),
  • Сергій Марюхненко («Слуга Народу»),
  • Євген Ніколаєнко («Рідне місто»).

5. Комісія з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров'я, материнства і дитинства.

Голова – Маріанна Соліман (партія «За Майбутнє).

Склад комісії:

  • Катерина Бабіч («Слуга Народу»),
  • Оксана Деркач («ОПЗЖ»),
  • Сергій Іващенко («Слуга Народу»),
  • Ігор Кислов («Партія простих людей Сергія Капліна»),
  • Юлія Костенко («ЄС»),
  • Вікторія Лоза («Рідне місто»),
  • Мілена Муравенко («За Майбутнє»),
  • Ігор Скляр («Свобода»).

Нині комісії до 14 години 29 січня мають ознайомитись з порядком денним сесії і сформувати перелік питань і правок.

Нагадаємо, о 10-й ранку у Полтавській міськраді розпочалась позачергова сесія. Серед переліку питань – ухвалення бюджету громади на 2021 рік.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди