Житомирянка Віра Чередніченко пише картини, використовуючи техніку крапкового розпису – для створення візерунків вона використовує ручки, олівці, насадки для клею і частину зі старої маминої люстри.
Про це Суспільному розповіла художниця Віра Чередніченко. За її словами, творчістю вона займається з дитинства, у своєму доробку має близько 5 тисяч картин, але техніку крапкового розпису відкрила для себе три місяці тому:
"Ця техніка полягає в тому, що ми ставимо крапочки, змінюючи їх розмір, колір і так формуємо цілу композицію. Ця техніка прийшла до нас із далеких племен Австралії й Індії. Колись це вважалося чимось примітивним, а зараз ця техніка набрала популярності".
Художниця Віра Чередніченко каже, що в кожній роботі вона намагається експериментувати:
"Від панно до просто картини в стилі крапок. Я також пробую змішувати техніки. Наприклад, є просто картина, а я додаю елементи крапкового розпису".
Щоб малювати у техніці крапкового розпису не обов'язково купувати спеціальні інструменти, каже Віра Чередніченко:
"Мені потрібні, якщо великі крапочки, то я беру олівець, спеціальним чином його заточую і користуюся. У мене є ще така частина від старої маминої люстри, яку я беру і ставлю нею крапки".
У своїй двокімнатній квартирі елементами крапкового розпису жінка розмалювала стіни. Далі планує так оздоблювати домашній інтер’єр у новій оселі.
"Я дуже хочу у своєму новому домі виділити стіну під крапковий розпис і зробити велике панно із великими крапками", – розповіла Віра Чередніченко.
Авторка: Дар’я Самаріна
Камера: Тетяна Бєляк