Ірина — переселенка із Запорізької області у вільний час збирає FPV-дрони для потреб ЗСУ. За її словами, дрони робить для того, щоб швидше повернутися додому.
Як вона їх виробляє — дізнавалися кореспонденти Суспільного.
Ірина — мама трьох дітей, найменшому два роки. У свій вільний час жінка збирає FPV-дрони для потреб ЗСУ. З її слів, до цієї справи ставиться як до хобі.

"Люблю збирати дрони. Я це не називаю якоюсь великою допомогою війську, але можливо хтось подивиться на те, що мама з дворічною дитиною отакі ось штуки, тому що вони справді помічні у війську, і це небагато зусиль від мене вартує. Більше зусиль займає це все розкласти і сховати поки він не прокинувся, чи поки він не з'явився тут у полі зору", — розповіла Ірина.

За словами переселенки, найстрашніше — це почати.
"Це справді страшно, а потім коли ти вже почала, коли ти відправила свого першого дрона, він полетів, тобі написали подяку, написали, що він полетів, його передали військовим і це так окриляє і ти бігом біжиш в соцмережі відкривати новий збір, хвалишся всім, що наш з вами дрон полетів і тепер збираємо на наступні деталі", — поділилася Ірина.

За її словами, дрони робить аби швидше повернутися додому.
"Якщо чесно, я дуже хочу додому. Я вважаю, що має вміти кожен (збирати дрони — ред.), тому що це наш захист зараз, на цей момент. Я зможу бути корисною, коли доведеться захищатися, це по-перше, а по-друге, складно перемогти народ, у якого у кожного, грубо кажучи, на кухні збирається отака ось штука", — сказала переселенка.

Ірина почала робити дрони з грудня 2024 року. За цей час виготовила п'ять дронів. Жінка розповіла, що навчилася робити безпілотники через онлайн-курс.
"Я нічого сама не придумувала. Це є волонтерська організація "Victory Drones" які розробили курс для людей, що ніколи в житті не тримали паяльника і там є все. Він безкоштовний, на Prometheus", — розказала переселенка.

Підписуйтеся, читайте, дивіться новини Житомирщини на наших платформах тут:
Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube | WhatsApp