Перейти до основного змісту
Школа підтримки бізнесу: в Житомирі завершують прийом заявок на безкоштовне навчання

Школа підтримки бізнесу: в Житомирі завершують прийом заявок на безкоштовне навчання

БІзнес, проєкт, освіта, підтримка, Житомир
Засідання "Школи малого та середнього бізнесу", Житомир, 4 листопада 2023 року. Суспільне Житомир/Тетяна Дукач

В Житомирі вже вчетверте проводять безкоштовне навчання в "Школі підтримки малого та середнього бізнесу". Заявки приймають до 22 жовтня включно. 59 випускників перших двох сесій сумарно сплатили до бюджетів 2,7 мільйона гривень податків.

Про це в ефірі Українського радіо Житомир розповів співорганізатор "Школі підтримки малого та середнього бізнесу" Сергій Трохимишин.

З його слів, безкоштовне навчання в "Школі підтримки малого та середнього бізнесу" це унікальний досвід для України. 59 випускників першого-другого потоку сумарно сплатили 2,7 мільйона гривень податків в бюджети різних рівнів.

"У нас немає жодних обмежень по віку або по статі. Згадую перший набір, у нас були дівчата, яким було по 15 років — наймолодші учасниці, які зараз успішно працюють в Житомирі, в Києві і ще в декількох регіонах України", — сказав Сергій Трохимишин.
Школа підтримки бізнесу: в Житомирі завершують прийом заявок на безкоштовне навчання
Сергій Трохимишин, голова ГО "Вдоскональ себе", співорганізатор "Школи підтримки малого та середнього бізнесу", Житомир, 18 жовтня 2024 року. Суспільне Житомир/Оксана Кропивницька

Учасниками школи можуть бути:

  • ВПО, які зараз проживають на території Житомирської області;
  • жителі Житомирської області, які мають ідеї для власної справи;
  • жителі Житомирської області, які являються діючими підприємцями.

Співорганізатор школи наголосив, що учасники вже мають знати технологію бізнесу, а в школі допоможуть розібратися із фінансами, маркетингом, менеджментом та з продажами. З його слів, спікерами і тренерами є діючі підприємці з міста Житомира і Житомирського регіону.

"По наших партнерах це естонська організація NGO Mondo, яка нас постійно підтримує в рамках проєкту. Вони профінансували перший, другий і зараз фінансують четвертий потік. А третій потік був профінансований німецькою організацією GIZ. Відповідно, у нас таке вийшло естонсько-німецьке партнерство. Ну і ми сподіваємося, що далі наше партнерство продовжиться, тому що багато є ідей, різні специфічні запити, особливо з територіальних громад", — сказав Сергій Трохимишин.

Навчання навчання в "Школі підтримки малого та середнього бізнесу" розпочнеться 2 листопада і триватиме по 8 лютого 2025 року. За словами представника Школи, анкету можна подати до 22 жовтня включно через соціальні мережі Школи, знайшовши будь-яке посилання на анкету. Далі з претендентами проведуть телефонну співбесіду і хто її пройде, стане безпосереднім учасником проекту. Участь в проекті безкоштовна. Іногородніх учасників забезпечать житлом в Житомирі на період навчання.

Раніше Сергій Трохимишин розповідав в інтерв'ю Суспільному, де бізнесу шукати нові можливості, чи готові громади до відкритої комунікації з підприємцями, про реалізацію проєкту "Школа підтримки малого та середнього бізнесу", гранти на власну справу та про успішні кейси підприємців.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

Топ дня

Вибір редакції

На початок