В Житомирі ліквідовують комунальний готель "Україна" — рішення облради

В Житомирі ліквідовують комунальний готель "Україна" — рішення облради

готель, ліквідація, сесія облради, рішення, депутати, Житомир
Фасад готелю "Україна" в Житомирі. Житомир, 17 серпня 2023 року. Скриншот: Суспільне Житомир

20 червня депутати Житомирської обласної ради під час 20-ї сесії восьмого скликання ухвалили рішення про припинення комунального підприємства "Готельний комплекс "Україна" Житомирської обласної ради шляхом ліквідації. Рішення було підтримано більшістю голосів.

Про це із зали засідань передає кореспондент Суспільного Дмитро Клименко.

За ліквідацію готелю "Україна" проголосували 48 із 49 зареєстрованих на сесії депутатів. Не голосував керівник цього комунального підприємства Сергій Білошицький, який заявив про конфлікт інтересів.

На сесії затвердили склад ліквідаційної комісії, до якої увійшли головний інженер, головний бухгалтер та економіст комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради. Також рішенням сесії затвердили порядок і строки проведення припинення комунального підприємства "Готельний комплекс "Україна".

В Житомирі ліквідовують комунальний готель "Україна" — рішення облради
Скриншот додатку до рішення сесії Житомирської облради, 20 червня 2024 року. Сайт Житомирської облради

Згідно проєкту рішення сесії, процес ліквідації комунального підприємства триватиме загалом півтора року. На наступний день після оприлюднення рішення про ліквідацію готелю працівників комунального підприємства мають попередити про наступне звільнення. За законом робиться це за два місяці до звільнення.

Також впродовж двох місяців мають провести повну інвентаризацію майна та коштів комунального підприємства, повернути майно, яке перебуває у третіх осіб, стягнути дебіторську заборгованість комунального підприємства, виявити всіх кредиторів і впродовж року виплатити їм гроші, у тому числі за податками, зборами та іншими коштами, що належить сплатити у державний або місцевий бюджет.

Як розповідало Суспільне, 17 серпня 2023 року депутати облради внесли готель "Україна", який розташований у центрі Житомира, до переліку об'єктів, які підлягають приватизації. Станом на серпень 2023 року будівля готелю "Україна" як готель не використовувалася, а до штату установи входила одна людина — директор Сергій Білошицький. За його словами, будівля потребує капітального ремонту. Крім того, у готельного комплексу був борг за два роки по земельному податку.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок