На Житомирщині громаді повернули 550 гектарів незаконно привласненої землі

На Житомирщині громаді повернули 550 гектарів незаконно привласненої землі

У прокуратурі повідомили, що повернули Малинській громаді понад 550 гектарів землі вартістю майже 127 мільйонів гривень, які були незаконно привласнені.

Про це Суспільному розповіла речниця Житомирської обласної прокуратури Тетяна Гоша.

За її словами, Коростенська окружна прокуратура забезпечила виконання рішення Господарського суду Житомирської області, яке вимагало повернути ці землі з незаконного володіння товариства та передати їх Малинській міськраді.

"В 2021 році сільськогосподарський кооператив оформив право власності на великий шматок землі в Коростенському районі. Пізніше всі 37 земельних ділянок передав у власність приватному товариству. Однак прокурори виявили, що право власності набуте з порушенням чинного законодавства. Зокрема, використані недійсні на той час державні акти ліквідованого колективного сільськогосподарського підприємства", — сказала речниця прокуратури.

За інформацією Тетяни Гоші, прокуратура подала до суду позов про повернення земельних ділянок і суд повністю його задовольнив. Північно-західний апеляційний суд також підтримав позицію прокуратури, відхиливши апеляцію відповідачів. Наразі земля вартістю майже 127 мільйонів гривень повернута у власність територіальної громади.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок