На Кубку світу з кікбоксингу двоє спортсменів із Житомирщини вибороли 4 медалі

Кікбоксинг, чемпіонат світу, 29 Кубок кікбоксингу WAKO, спортсмени із Радомишля
Спортсмен із Житомирщини Олег Оладько (зліва) на міжнародному чемпіонаті із кікбоксингу став чемпіоном. Фото надав Сергій Дзюба

На міжнародних змаганнях 29 Кубку світу з кікбоксингу WAKO, який тривав із 13 по 16 червня у Будапешті (Угорщина), двоє спортсменів із Радомишльської громади, що на Житомирщині, вибороли 4 медалі. Один із них став чемпіоном.

Про це Суспільному розповів тренер-викладач Радомишльської ДЮСШ Сергій Дзюба.

За його словами, це вихованці Радомишльської дитячо-юнацької спортивної школи Максим Леванідов та Олег Оладько, які зараз тренуються у Києві. Обидва спортсмени на чемпіонаті світу змагалися у складі збірної України.

На міжнародному чемпіонаті з кікбоксингу двоє спортсменів із Житомирщини вибороли 4 медалі
На міжнародному чемпіонаті з кікбоксингу 2 спортсмени із Житомирщини змагалися у складі збірної України, Будапешт, червень 2024 року. Фото надав Сергій Дзюба

Кікбоксер Олег Оладько на міжнародному чемпіонаті став чемпіоном, Будапешт, червень 2024 року. Фото надав Сергій Дзюба

На міжнародних змагання Максим Леванідов здобув третє місце, Будапешт, червень 2024 року. Фото надав Сергій Дзюба

На міжнародному чемпіонаті з кікбоксингу двоє спортсменів із Житомирщини вибороли 4 медалі, Будапешт, червень 2024 року. Фото надав Сергій Дзюба
"Представник команди Олег Оладько став чемпіоном. У розділі лайт-контакт у ваговій категорії 79 кілограмів спортсмен виборов Кубок Світу з кікбоксингу WAKO. Також він здобув 2 місце у розділі лайт-контакт у ваговій категорії 74 кілограми. Максим Леванідов виборов 3 місце у розділі лайт-контакт та 3 місце в розділі поінтфайтінг у ваговій категорії понад 94 кілограми", — сказав Сергій Дзюба.