У Житомирі провели в останню путь військовослужбовця Ігора Бондарчука

У Житомирі провели в останню путь військовослужбовця Ігора Бондарчука

прощання, поховання, зсу, військовий
У Житомирі попрощалися з військовим Ігорем Бондарчуком. Колаж Суспільного

6 червня в Житомирі у Свято-Георгіївському храмі попрощалися з 38-річним військовим Ігорем Бондарчуком, який загинув 4 січня 2024 року під час виконання бойового завдання.

Про це інформує пресслужба Житомирської міської ради у Telegram.

У повідомленні йдеться, що Ігор Бондарчук народився у Житомирі. Навчався у ліцеї №28, потім вступив до Житомирського агротехнічного коледжу, а далі навчався у Поліському національному університеті на факультеті лісового господарства та екології. Після закінчення училища працював за спеціальністю у приватному бізнесі.

Ігор Бондарчук з дитинства мав захоплення грою на гітарі. Після одруження переїхав до Маріуполя і працював у місцевому морському порту. Однак з початком повномасштабного вторгнення російських військ разом із дружиною повернувся до свого рідного міста.

З 2023 року був призваний на військову службу. Пройшов навчання в Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Загинув 4 січня 2024 року під час виконання бойового завдання. Лише через п'ять місяців Герой на щиті повернувся до свого рідного міста.

Воїна поховали на Корбутівському міському кладовищі.

Вічна слава та світла пам'ять нашому Герою.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок