Київського підприємця зобов'язали повернути лісове озеро у власність громади на Житомирщині

Київського підприємця зобов'язали повернути лісове озеро у власність громади на Житомирщині

Лісове озеро, відпочинок, риболовля, прокуратура, закон, повернути у власність громади
Підприємця із Києва зобов'язали повернути громаді на Житомирщині лісове озеро. Фото: Житомирська обласна прокуратура

Підприємця із Києва рішенням суду зобов'язали повернути водойму у лісі площею 5 гектарів, яка розташована на території Житомирщини, у комунальну власність Словечанської громади — через незаконність користування.

Про це Суспільному розповіла речниця прокуратури Житомирської області Тетяна Гоша.

За її словами, лісовим озером у мальовничій місцевості неподалік Словечанського лісгоспу столичний підприємець користувався більше п'яти років.

"Свої комерційні послуги на водоймі бізнесмен широко рекламував в Інтернеті. Запрошував на відпочинок та спортивну риболовлю. Розповідав про чудову природу і навіть зазначав види риб: короп, білий амур, лин, карась, щука, які можна виловити. Усі послуги, зокрема, оренда надувного човна, дрова для мангала тощо були платними", — сказала Тетяна Гоша.
Київського підприємця зобов'язали повернути лісове озеро у власність громади на Житомирщині
Київського підприємця зобов'язали повернути лісове озеро у власність одній із громад Житомирщини, Словечанська громада, травень 2024 року. Фото: Житомирська обласна прокуратура

Прокурори Коростенської окружної прокуратури встановили, що підприємець таку діяльність розгорнув винятково на основі дозволу на спецвикористання водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах та науково-біологічного обґрунтування рибогосподарської діяльності, і подали позов до суду.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок