В Житомирі біля 34 ліцею планують побудувати футбольне поле

В Житомирі біля 34 ліцею планують побудувати футбольне поле

футбол, спорт, місцева влада, виконком, ФК "Полісся", Житомир
Зображення футбольного поля, яке хочуть побудувати біля трьох ліцеїв Житомира. Фото: Тетяна Іскоростенська/Суспільне Житомир

В Житомирі планують побудувати футбольне поле біля ліцею №34. Рішення про укладення договору із ТОВ "ФК "Полісся" на будівництво футбольних полів, зокрема, поблизу ліцею №34, за кошти ФК "Полісся" ухвалили 24 травня на позачерговому засіданні виконкому Житомирської міської ради.

Як зазначила під час виконкому перша заступниця Житомирського міського голови Світлана Ольшанська, це третій заклад освіти в місті, реконструкція якого відбуватиметься за кошти ТОВ "ФК "Полісся". Вже уклали подібні договори на будівництво футбольних полів поблизу ліцеїв №5 і №16.

В репліці Житомирського міського голови Сергія Сухомлина прозвучала інформація, що на ці поля підуть в межах 500 тисяч євро.

"Ми скільки років фінансували цей комунальний клуб (футбольний клуб "Полісся" — ред.), а вже рік вони, окрім великого футболу, інвестують ще і в дітей Житомира, і в будівництво футбольних полів для житомирських шкіл. Це повністю приватні кошти", — сказав Сергій Сухомлин.

Договір на будівництво футбольного поля затвердили в межах Меморандуму Житомирської міської ради з ТОВ "ФК "Полісся", який передбачає підтримку розвитку футболу в Житомирі.

Раніше Суспільне писало, що футбольні поля зі штучним покриттям побудують поблизу тих трьох житомирських ліцеїв, на базі яких будуть діяти футбольні академії. Як сказав у коментарі Суспільному генеральний директор ФК "Полісся" Володимир Загурський, у футбольних академіях навчатимуть азам з цього виді спорту, та будуватимуть спортивні поля у ліцеях міста за гроші ФК "Полісся". А за рахунок міського бюджету зроблять огорожу, облаштують бігові доріжки та навколишню територію. З його слів, при виборі пріоритетності у будівництві спортивних майданчиків враховували густоту населення мікрорайонів та відстань до центрального офісу Академії футбольного клубу.

В Житомирі біля 34 ліцею планують подобувати футбольне поле
Генеральний директор ТОВ "ФК "Полісся" Володимир Загурський. ФК "Полісся"

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок