В Житомирі на місяць відтермінувати скасування оплати готівкою за проїзд у громадському транспорті

В Житомирі на місяць відтермінувати скасування оплати готівкою за проїзд у громадському транспорті

транспорт, тариф, квиток, готівка, оплата, виконком, рішення, Житомир
Тролейбус курсує за маршрутом. Суспільне Житомир

В Житомирі на місяць відтермінувати скасування готівкової оплати за проїзд у громадському транспорті міста. Відтак розраховуватися готівкою можна до 1 липня. Такі ж терміни і для введення часових обмежень пільгового проїзду пенсіонерів та людей з інвалідністю 3 групи.

Відповідне рішення ухвалили 22 травня під час позачергового засідання виконкому Житомирської міської ради.

Члени виконкому внесли зміни в додаток 2 рішення виконкому від 28.03.2024 № 480 "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 03.08.2022 № 555".

За словами виконуючого обов’язки начальника управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради Миколи Єрмакова, даним додатком передбачалося, що із 1 червня готівкову оплату замінять на разовий квиток із QR-кодом. Також введуть безплатний проїзд в електротранспорті для пенсіонерів та осіб з інвалідністю ІІІ групи лише з 10:00 до 16:00, в інший час вартість проїзду 5 гривень.

"Пропонується відтермінувати на місяць (введення в дію додатку 2 — ред.), щоб покращити процес впровадження і перевірки запропонованих змін", — сказав Микола Єрмаков.
В Житомирі на місяць відтермінувати скасування оплати готівкою за проїзд у громадському транспорті
Додаток 2 до проєкту рішення виконкому Житомирської міськради, 28 березня 2024 року. Скрин з проєкту рішення виконкому Житомирської міськради
"Основна мета — для кращого забезпечення наших пільгових категорій громадян картками, які оператор видає на безоплатній основі. Тому відтерміновуємо ще на місяць, і за цей час, я думаю, що ми забезпечимо картками всіх, хто потребує, на безоплатній основі", — сказав заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук.

Раніше Суспільне писало, що в Житомирі з 1 квітня зросте вартість проїзду в комунальному та приватному громадському транспорті. Готівковий розрахунок планували вивести з 1 червня після запровадження разового квитка вартістю 15 гривень для всіх видів громадського транспорту.

На початок