На Житомирщині розслідують спробу суїциду підлітка

На Житомирщині розслідують спробу суїциду підлітка

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом спроби самогубства 12-річного жителя Високівської громади на Житомирщині, що трапилась 11 травня. Попередня кваліфікація справи – доведення до самогубства. Про це розповіла Іванна Сілецька, заступниця начальника відділу комунікації ГУНП в Житомирській області.

На Житомирщині розслідують спробу суїциду підлітка
Іванна Сілецька, заступниця начальника відділу комунікації ГУНП в Житомирській області. Фото: Анжеліка Нестерчук/Суспільне Житомир

"Слідчі Житомирського районного управління поліції проводять досудове розслідування у межах відкритого кримінального провадження. Попередня кваліфікація діяння – ч. 3 статті 120 ККУ. Після повного одужання хлопчика будуть проведені експертні дослідження для встановлення психоемоційного стану дитини", – розповіла Іванна Сілецька, заступниця начальника відділу комунікації ГУНП в Житомирській області.

За словами Іванни Сілецької, родина хлопця знаходиться на обліку в соціальних службах, як та, яка перебуває у складних життєвих обставинах. Микола Бардук, Високівський сільський голова розповів, що від самогубства хлопця врятували сусіди.

"Його відправили реанімобілем до Станишівської дитячої лікарні. В суботу ввечері, після 11 він прийшов до тями. Ну а наші представники в понеділок вранці відвідали лікарню, поспілкувалися з лікарями і, отримавши певні консультації, зрозуміли що так просто повертати дитину додому не потрібно. Були зібрані документи, характеристики з ліцею, де він навчався, аби він пройшов курс психологічної реабілітації. Його батько помер, є менший братик, і мама. Ця сімʼя у нас певний час перебуває на обліку. Мама притягувалась до відповідальності за неналежне виконання батьківських обовʼязків", – розповів Високівський сільський голова Микола Бардук.

На Житомирщині розслідують спробу суїциду підлітка
Микола Бардук, Високівський селищний голова. Суспільне Житомир/Скриншот з відеозапису Zoom

За словами Юрія Довгополого, директора обласної дитячої клінічної лікарні, хлопець пробув у лікарні дві з половиною доби. Сьогодні його виписали.

"Привезли, надали допомогу, обстежили його повністю. Порушень практично немає ніяких. Синець залишився. Ми його перевели в інший заклад, психологи з ним там будуть працювати. Наша психологиня теж із ним працювала", – розповів Юрій Довгополий, директор Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні.

На Житомирщині розслідують спробу суїциду підлітка
Юрій Довгополий, директор обласної дитячої клінічної лікарні, 14 травня 2024 року. Суспільне Житомир/Олена Ваховська

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок