У власність держави повернули протирадіаційне укриття у Хорошеві на Житомирщині

У власність держави повернули протирадіаційне укриття у Хорошеві на Житомирщині

Укриття
У Хорошеві до державної власності повернули протирадіаційне укриття. Житомирська міська рада

За сприяння окружної прокуратури у власність держави повернули протирадіаційне укриття у Хорошеві на Житомирщині.

Про це Суспільному розповіла речниця Житомирської обласної прокуратури Тетяна Гоша.

За її словами, Коростишівська окружна прокуратура забезпечила виконання рішення суду щодо повернення до державної власності приміщення протирадіаційного укриття у Хорошеві.

"Наразі приміщення захисної споруди реально повернуто та може використовуватися жителями Хорошівської територіальної громади Житомирського району. Йдеться про протирадіаційне укриття, розташоване в селищі Хорошів", — розповіла Тетяна Гоша.

У 2004 році приватне товариство неправомірно включило приміщення до майнового комплексу, на який оформило право приватної власності.

"Прокурори встановили, що набувач права власності порушив вимоги Кодексу цивільного захисту України, якими заборонена приватизація майна такої категорії. Окружна прокуратура звернулася до суду про визнання недійсним свідоцтва про право власності, скасування держреєстрації права приватної власності та зобов'язання товариства повернути споруду цивільного захисту у власність держави", — повідомила речниця Житомирської обласної прокуратури.

Раніше Суспільне повідомляло, що прокурори Хорошівського відділу Коростишівської окружної прокуратури звернулися до суду щодо повернення укриття з приватної власності. Господарський суд Житомирської області визнав вимоги обґрунтованими.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок