Поминальна неділя в Житомирі: як організують рух транспорту та охорону порядку

Поминальна неділя в Житомирі: як організують рух транспорту та охорону порядку

транспорт, громадський транспорт, поминальна неділя
План-схема руху транспорту та розміщення паркувальних майданчиків у Житомирі в поминальну неділю, 7 травня 2024 рік. Житомирська міськрада

У поминальну неділю у Житомирі організують спецпідвіз до міського цвинтаря та внесуть зміни в організацію дорожнього руху.

Про це 7 травня на сторінці у мережі Facebook поінформувала Житомирська міська рада.

У дописі йдеться про те, що у поминальну неділю, 12 травня, з 7 години в районі міського кладовища "Дружба" тимчасово внесуть зміни в організацію дорожнього руху.

Якими будуть зміни

  • рух автомобілів по Західному шосе здійснюватиметься в односторонньому напрямку від Чуднівського шосе у напрямку Богунії (до вулиці Соснової);
  • вантажівки та спецтехніка будуть перенаправлені через Житомир.

У провідну неділю організують і спецпідвіз.

Що відомо

  • Автобус "Площа Перемоги — Міське кладовище" курсуватиме з 7 до 16 години.
  • Курсування міського автобусного маршруту № 44 "Міське кладовище — Малинський ринок" здійснюватиметься через вулицю Леха Качинського по вулиці Чуднівській, тобто без заїзду в район Мальованка.
Поминальна неділя в Житомирі: як організують рух транспорту та охорону порядку
Схема руху транспорту у Житомирі на поминальну неділю, 7 травня 2024 рік. Житомирська міськрада

За інформацією міськради, вартість проїзду буде згідно з тарифом.

У коментарі Суспільному Житомир виконувач обов'язків керівника міського управління транспорту та зв'язку Микола Єрмаков розповів, що для організації поминального дня збирали робочу групу, на якій узгоджували необхідні питання.

"Учора, 6 травня, у міськраді збиралася робоча група, до якої були залучені місцева влада, правоохоронці, представники ДСНС, житлово-комунального господарства та муніципальної інспекції. Обговорювали питання щодо розташування автомобілів, аби не заважати громадському транспорту, який буде залучений для спецпідвозу громадян до кладовища, теж говорили і стосовно обладнання туалетами, і залучення поліцейських для охорони правопорядку. Також узгодили питання з розміщенням "швидкої" та в цілому організацію та проведення поминального дня", — сказав Микола Єрмаков.
Поминальна неділя в Житомирі: як організують рух транспорту та охорону порядку
Микола Єрмаков, зібрання робочої групи стосовно організації поминальної неділі, Житомир, 6 травня 2024 рік. Житомирська міськрада

Під час поминальної неділі патрульні будуть нести службу в посиленому режимі. Про це Суспільному Житомир розповіла речниця патрульної поліції в Житомирській області Тетяна Вигівська.

"Під час поминальної неділі буде задіяно близько 30 поліцейських. Поблизу кладовищ "Дружба" та "Смолянка". Також для врегулювання дорожнього руху по вулиці Чуднівській буде односторонній рух в напрямку вулиці Соснова. Патрульні забезпечуватимуть безпеку дорожнього руху та регулювання його в напрямку вулиці Соснова", — сказала Тетяна Вигівська.
Поминальна неділя в Житомирі: як організують рух транспорту та охорону порядку
Правоохоронець зі схемою руху транспорту у Житомирі на поминальну неділю, 7 травня 2024 рік. Житомирська міськрада

Раніше Суспільне Житомир інформувало, що у передвеликодній тиждень та до провідної неділі включно у Житомирі посилять маршрути, які курсують до Корбутівського цвинтаря, а саме — №44 та №19-а.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок