У Житомирі поліція перевіряє інформацію про мінування міськради, ліцею та торговельного центру

У Житомирі поліція перевіряє інформацію про мінування міськради, ліцею та торговельного центру

Оновлюється
мінування, Житомир
Поліція та рятувальники приїхали перевіряти повідомлення про мінування будівлі Житомирської міськради, Житомир, 19 квітня 2024 року. Суспільне Житомир/Ірина Остапчук

Вдень 19 квітня до приміщення Житомирської міськради під'їхали службові автомобілі поліції та Держслужби з надзвичайних ситуацій. Про це з місця події повідомила кореспондентка Суспільного Житомир Ірина Остапчук. За її словами, профільні служби приїхали на повідомлення про мінування.

У коментарі Суспільному речниця поліції Житомирщини Вікторія Дубовик підтвердила цю інформацію.

"Дійсно, о 13:20 ми отримали інформацію від працівника міськради, який сповістив, що отримав повідомлення про замінування будівлі Житомирської міськради. Поліцейські-вибухотехніки виїхали на місце проводити перевірку. Також сьогодні зранку надходили повідомлення про мінування будівлі торговельного центру "Глобал" і ще два повідомлення про мінування будівлі ліцею №4. Про результати перевірок повідомимо згодом", — сказала Вікторія Дубовик.

Раніше Суспільне повідомляло, що 3 квітня у Житомирі поліція перевіряє інформацію про замінування місцевого торговельного центру "Глобал".

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок