Житомирщина передала 36 генераторів Харкову, який потерпає від російських обстрілів

Житомирщина передала 36 генераторів Харкову, який потерпає від російських обстрілів

генератор, Харків, обстріл, світло
Житомирщина передала генератори для Харківської області, квітень 2024 року. Фото: Харківська ОВА

27 громад Житомирщини відгукнулися, аби передати 36 генераторів Харківщині, яку російська армія намагається лишити без світла.

Про це 17 квітня повідомив начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко на сторінці в мережі Facebook.

За його словами, Житомирщина завжди приходить на допомогу іншим областям України, які найбільше потерпають від терористичних атак росіян під час цієї війни.

"Ми стали пліч-о-пліч з Херсонщиною після звільнення області. Були поруч, коли потрібно було рятувати людей та надавати допомогу після підриву окупантами Каховської ГЕС. Сьогодні ми привезли до Харкова, який підступний ворог намагається залишити без світла, 36 генераторів. На наш заклик поділитися з жителями Харківщини своєю енергією в прямому та переносному сенсі, відгукнулися 27 громад Житомирщини, а також наші комунальні заклади та департамент Житомирської обласної військової адміністрації, які мали необхідне обладнання", – прокоментував начальник Житомирської ОВА.

Віталій Бунечко сказав, що Житомир запропонував Харкову передати надпотужну газотурбінну станцію на 1 мегават. Зараз фахівці комунальних підприємств обох міст визначаються з технічними параметрами.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок