На Житомирщині рятувальники допомогли підлітку спуститися з опори мосту

На Житомирщині рятувальники допомогли підлітку спуститися з опори мосту

ДСНС, підліток, міст
У Коростишеві рятувальники зняли підлітка з опори мосту, 5 квітня 2024 року. Фото: Держслужба з надзвичайних ситуацій у Житомирській області

5 квітня у Коростишеві рятувальники зняли підлітка з опори залізобетонного мосту висотою близько 6 метрів.

Про це Суспільному розповіла начальниця сектору зв'язків зі ЗМІ Держслужби з надзвичайних ситуацій у Житомирській області Оксана Ковальчук.

За її словами, 5 квітня о 14:24 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про те, що у Коростишеві терміново необхідна допомога рятувальників, щоб зняти підлітка з опори мосту.

"10-річний хлопчик, граючись з другом, заліз на опору залізобетонного мосту висотою близько 6 метрів. Самостійно спуститися він злякався. Його друг побіг та покликав на допомогу дорослих, які і викликали рятувальників. Фахівці ДСНС піднялися до хлопчика по триколінній висувній драбині та спустили його на землю. Аварійно-рятувальні роботи тривали близько 10 хвилин. У них брали участь шестеро рятувальників", — повідомила Оксана Ковальчук.

За її словами, з дитиною все добре.

На Житомирщині рятувальники допомогли підлітку спуститися з опори мосту
Рятувальники допомагали підлітку спуститися з опори мосту. Коростишів, 5 квітня 2024 року. Фото: Держслужба з надзвичайних ситуацій у Житомирській області

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок