Антициклон: як зміниться погода на Житомирщині

Антициклон: як зміниться погода на Житомирщині

Антициклон: як зміниться погода на Житомирщині
. Фото ілюстративне: Pixabay

16-17 лютого на території Житомирської області пошириться антициклон, який припинить опади. Зміниться погода ввечері 17 лютого та вночі 18 лютого, коли через територію області переміститься атмосферний фронт.

Про це Суспільному розповіла завідувачка сектору метеопрогнозів Житомирського обласного гідрометцентру Іраїда Єлєневська.

"Після нестійкої погоди минулого тижня, яка змінювалася як у калейдоскопі: то дощ, то сніг, то туман, то мінус, то плюс, у найближчі три доби 16-18 лютого очікується відносне затишшя. На території області пошириться антициклон, який припинить опади", — розповіла Іраїда Єлєневська.

За її словами, до 16-17 лютого опади малоймовірні і буде доволі тепло, як для зими. Вночі буде від 0 до 2 градусів тепла, а вдень в різних районах від 5 до 7 градусів тепла.

"Найближчі зміни очікуємо пізно ввечері 17 лютого та вночі 18 лютого, коли через територію Житомирщини переміститься атмосферний фронт, який буде супроводжуватися дощем, тож основні опади випадуть вночі 18 лютого. Вони можливі і вдень, але в невеликій кількості і лише в окремих районах. І хоча атмосферний фронт у нас класифікується як холодний, суттєвого впливу на температурний режим не буде. Температура залишиться плюсовою. Вночі це близько 2 градусів тепла, а вдень 3-5 градусів тепла", — повідомила Іраїда Єлєневська.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок