На Житомирщині приватне товариство незаконно орендувало понад 166 гектарів землі

На Житомирщині приватне товариство незаконно орендувало понад 166 гектарів землі

На Житомирщині приватне товариство незаконно орендувало понад 166 гектарів землі
. Фото: Житомирська обласна прокуратура

На Житомирщині прокуратура довела в апеляційній інстанції, що оренда 166 гектарів землі на суму 66 мільйонів гривень приватним товариством була незаконною. Договори оренди землі визнано недійсними, а користувача зобов'язали повернути землю державі.

Про це Суспільному розповіла речниця Житомирської обласної прокуратури Тетяна Гоша.

За її словами, землі орендовані приватним товариством розташовані на території Житомирського району.

"У 2015 році місцевий фермер отримав в оренду понад 166 гектарів землі на території Туровецької сільської ради Житомирського району. Це п'ять окремих ділянок землі вартістю 66 мільйонів гривень. Значна кількість землі призначалася для сільськогосподарського використання, і фермеру за діючими на той час пільговими умовами, їх було надано для створення нового фермерського господарства. Але прокурори виявили, що орендар, який отримав землю без конкурсу, порушив закон. Замість того, щоб вести фермерське господарство, він передав усі земельні ділянки в суборенду іншому товариству", — сказала Тетяна Гоша.

Речниця Житомирської обласної прокуратури розповіла, що суд у першій інстанції відхилив позов прокуратури про визнання недійсними договорів оренди землі державної власності та їх повернення. Прокуратура подала апеляцію, і апеляційний суд підтримав її вимоги, визнавши їх законними.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок