Медикам Коростенської міської лікарні найближчими днями мають виплатити усю заборговану зарплатню

Медикам Коростенської міської лікарні найближчими днями мають виплатити усю заборговану зарплатню

Медикам Коростенської міської лікарні найближчими днями мають виплатити усю заборговану зарплатню
. Фото ілюстрітивне

У найближчі дні медичним працівникам Коростенської центральної міської лікарні на Житомирщині мають виплатити заборговану їм за кілька місяців зарплатню.

Про це в коментарі Суспільному розповів директор цього медзакладу Сергій Ковердун.

За його словами, 14 лютого він мав ряд зустрічей у Національній службі здоров'я України і Мінохорони здоров'я, за результатами яких вдалося остаточно вирішити питання з виплатою зарплат, заборгованих медпрацівникам лікарні з грудня 2023 року по січень 2024 року.

"Поспілкувалися щодо того, чому все ще є затримка, чому одним лікарням заплатили місяць тому, а іншим досі не виплатили, чому зняли ці гроші. Наразі я маю чітку інформацію, що сьогодні ми виплачуємо заборгованість за грудень — це 5 мільйонів 100 тисяч гривень з податками, а завтра ми виплачуємо повністю всю зарплату за січень — це близько 13 мільйонів. 21 числа у нас термін авансу і 21 лютого ми виплатимо аванс за лютий", — поінформував Сергій Ковердун.

Директор лікарні каже, що має інформацію про те, що затягування виплат зарплат у їхньому медзакладі — це спланована політична акція.

"У мене є інформація від інсайдерів, що все це — політична акція, зокрема, і проти мене. У ній задіяні високопоставлені особи, які повпливали на те, щоб притримати виплату грошей по нашій лікарні. Йдеться і про людей зі статками, і про народних депутатів, і людей із Коростеня, які пов'язані з медичною галуззю. Зараз я чекаю докази по цьому, поки не матиму документів на руках, то поіменно не зможу назвати, але це однозначно є. Я вдячний НСЗУ, що вона виконала свої обов'язки, вдячний міністерству, що воно не ведеться на всі ці впливи високопоставлених людей зі сторони, і вдячний колективу лікарні, що вони з розумінням поставилися до цих тимчасових проблем. Я впевнений, щ в нас більше таких збоїв не буде", — сказав директор лікарні і додав, що до кінця 2024 року Коростенська міська лікарня буде однією з кращих лікарень в Україні.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок