У Житомирі школа №5 іде на карантин – у половини вчителів підозрюють COVID-19

У Житомирі школа №5 іде на карантин – у половини вчителів підозрюють COVID-19

У Житомирі школа №5 іде на карантин – у половини вчителів підозрюють COVID-19
.

30 вересня у Житомирі на карантин закрили школу №5 – половина вчителів захворіла і з однаковими симптомами перебуває на лікарняному. У трьох із 30 хворих ПЛР-тест підтвердив COVID-19. Інші вчителі звертаються до лікарів, які відправляють їх на тестування.

Про це Суспільному розповіла заступниця директора департаменту освіти Житомирської міськради Світлана Ковтуненко. За її словами, захворюваність у дітей не така висока, як у вчителів:

"Тридцять вчителів пішли на лікарняний. На сьогоднішній день не всі лікарі відправляють хворих на ПЛР-тести. Із 30 людей в трьох підтвердили коронавірус. Але симптоми фактично у всіх однакові: підвищена температура, слабкість і так далі. Але без ПЛР-тесту ми точно не можемо визначити, яка в них хвороба. Відсутніх 30 вчителів – це 50% педагогічного колективу, тому заняття в школі проводити неможливо".

Світлана Ковтуненко каже, що дистанційне навчання в школі проводитимуть ті вчителі, які не перебувають на лікарняному:

"У школі №5 ситуація була різною. Спершу закривалися окремі класи, але з карантину вони вже вийшли, хворіли вчителі по 2-3 людини, захворів директор і з сьогоднішнього дня (30 вересня – ред.) станом на 9 годину на лікарняний пішли 17 вчителів, а на другу зміну о 12 годині не вийшли ще 13 вчителів".

Нагадаємо, 30 вересня Суспільне повідомляло, що у Житомирі учні 1-5 класів навчатимуться у звичайному режимі, решта – у змішаному та дистанційному.

На початок