В одному з райцентрів Житомирщини на 5 днів перекрили частину дороги на в'їзді в місто

В одному з райцентрів Житомирщини на 5 днів перекрили частину дороги на в'їзді в місто

В одному з райцентрів Житомирщини на 5 днів перекрили частину дороги на в'їзді в місто
. UA: Чернігів

В Овручі через ремонт дороги з 29 вересня перекрили частину дороги на в'їзді в місто. Ремонт ділянки планують завершити до 4 жовтня. Міська рада повідомляє водіїв про необхідність обїзду на в'їзді до Овруча з боку Коростеня.

Про це в коментарі Суспільне.Житомир розповів заступник міського голови Овруча Володимир Гришковець. За його словами, рішення про перекриття руху на ділянці, яка ремонтується, прийняли 28 вересня члени виконкому Овруцької міськради:

"Вирішили перекрити, бо вже не раз стикалися з тим, що водії не дуже порядно поводять себе на дорозі, якщо ми під час ремонту одну смугу ремонтуємо, а другу – лишаємо їм для проїзду. Водії тоді виїжджають на смугу, що ремонтується, все там ламають, заважають – тобто, ведуть себе негарно. Тож, ми вирішили, що краще повністю перекриємо вказану частину дороги на ці кілька днів ремонту".

Дорогу перекриватимуть від приміщення пошти – біля світлофору перед площею Свободи – і до в'їзду в місто з боку Коростеня. На в'їзді є вказівники зі схемою об'їзду, каже Володимир Гришковець:

"Тобто, міст переїжджаєте – є можливість об'їхати вліво чи вправо. Перекриття планується до суботи включно (3 жовтня – ред.). Зрозуміло, що певні незручності є, але немає жодної точки, куди не можна було б в'їхати чи під'їхати".

Капітальний ремонт на ділянці магістралі державного значення М-21 Виступовичі-Житомир-Могилів-Подільський в Овручі виконує підприємство "Автомагістраль". Зі слів Володимира Гришковця, упродовж п’яти днів підприємство укладатиме верхній шар покриття на дорозі. Замовником робіт є Служба автомобільних доріг в Житомирській області.

На початок