У Житомирі погодили рішення про передачу пікапів для мобільних груп ППО

У Житомирі погодили рішення про передачу пікапів для мобільних груп ППО

Пікапи для ЗСУ, пікапи для ППО
У Житомирі виконком погодив рішення про передачу пікапів для мобільних груп ППО. Фото: Катерина Тарасюк/Суспільне Житомир

25 грудня виконком Житомирської міськради на позачерговому засіданні погодив рішення про передачу з балансу управління транспорту і зв'язку Житомирської міськради пікапів для мобільних груп ППО.

Цього питання не було в порядку денному — його запропонували поставити додатковим.

"Це пікапи, які ми закуповували і які підуть для розрахунків ППО навколо Житомира. Ми їх передаємо на виконком з управління транспорту і зв'язку, яке їх закуповувало", — розповів на виконкомі Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

У коментарі Суспільному заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук сказав, що мова йде про чотири таких пікапи, які підуть для ППО.

"Це внутрішнє рішення — фактично, ми в себе з балансу на баланс перекидаємо їх, оскільки ці пікапи закуповувало управління транспорту і зв'язку. В рамках захисту міста в нас створені і працюють мобільні групи. І от ці чотири пікапи будуть для цих мобільних груп. Ми показували ці автівки у п'ятницю на майдані Корольова", — поінформував Олександр Шевчук.

Раніше Суспільне повідомляло, що 22 грудня у Житомирі для українських захисників передали 10 пікапів та 50 FPV-дронів. Перед цим вночі 22 грудня на Житомирщині лунали звуки вибухів — ППО збивала "шахеди".

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок