У Житомирі перевіряють інформацію про мінування шкіл

У Житомирі перевіряють інформацію про мінування шкіл

Оновлено
У Житомирі поліція перевіряє інформацію про мінування усіх шкіл міста
У Житомирі поліція перевіряє інформацію про мінування усіх шкіл міста. Житомир, 4 вересня 2023 року. Фото кореспондентів Суспільного Житомир

У Житомирі перевіряли інформацію про мінування усіх ліцеїв міста — повідомлення про це поліція отримала від чергового Служби безпеки України. Станом на 15.30 всі ліцеї перевірили, жодних вибухових пристроїв не знайшли.

В коментарі Суспільному речниця ГУНП в Житомирській області Вікторія Дубовик розповіла, що до поліції повідомлення про мінування надійшло за 20 хвилин до опівдні.

"Повідомлення про мінування усіх шкіл Житомира надійшло на електронну адресу СБУ. Як завжди в таких ситуаціях, поліція відпрацьовуватиме за визначеним алгоритмом. Житомир не перший, сьогодні зранку вже було повідомлення про те, що нібито заміновані всі школи в Києві. Про результати обстеження ми повідомимо пізніше", — сказала Вікторія Дубовик.

У Житомирі 4 вересня 2023 року повідомили про замінування усіх шкіл міста
Житомир, 4 вересня 2023 року. Фото кореспондентів Суспільного Житомир

ОНОВЛЕНО на 16.00

О 15.30 поліція завершила обстеження 35 ліцеїв Житомира — будь-яких підозрілих та вибухових предметів виявлено не було. На обстеження задіяли 70 працівників поліції.

Під час обстежень евакуювали близько 50 000 людей. Рух автотранспорту не перекривали.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок